Adidas StellaSport – w pogoni za przygodą i aktywnością

Nowa kolekcja Adidas Stella Sport inspiruje do aktywności. Zobacz, propozycje brytyjskiej projektantki.

adidas_03.jpg

Dziewczyny, uwielbiacie wszelkiego rodzaju aktywności? W takim razie kolekcja StellaSport jest idealnym wyborem! Stella kolejny sezon inspiruje. Królowa przyciągających kolorów i pozytywnej energii, tym razem zabiera nas w świat przygody. Pastelowe kolory, kamuflażowe grafiki i niekonwencjonalne kwieciste wzory niczym kalejdoskop wciągają nas w wielobarwny świat adidas StellaSport. Oto kolejna odsłona kolekcji adidas Sport przygotowana we współpracy z brytyjską projektantką. 

adidas_04.jpg


Stella wypracowała swój własny, niepowtarzalny styl wyróżniający się pastelowymi kolorami, niepowtarzalnymi grafikami i florystycznymi wzorami. W każdej propozycji dla adidas Sport, Stella akcentuje swoją osobowość i niekonwencjonalny charakter.

adidas_01.jpg

W kolekcji Spring/Summer 2017, projektantka inspirowała się przede wszystkim podróżami. To one w połączeniu z sportami zespołowymi i przede wszystkim ruchem, mają nas inspirować do nowych działań. W tym sezonie górę bierze motyw hawajski, StellaSport prezentuje niezwykłą kolekcję pełną kontrastujących ze sobą kolorów, niebanalnych cięć i krojów.  

adidas_02.jpg


Kolekcja SS17 jest zaprojektowana z myślą o podróżach i przygodach. Motywem dominującym w kolekcji jest naprzemiennie intensywny niebieski i kolorowy kamuflaż, który zastosowano również w detalach na przykład w podeszwie buta, z kontrastującą czerwoną cholewką. Powstałe florystyczne i kamuflażowe wzory wraz z intensywną kolorystyką idealnie wpisują się w sportową stylistykę kolekcji. Warto również zwrócić uwagę na akcesoria w postaci zadrukowanych plecaków czy klasycznej, kolorowej czapeczki z daszkiem. 

Zdjęcia i źródło: materiały prasowe


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 01.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×