Zadbaj o swój biustonosz

Wiesz, jak ważna jest bielizna, którą zakładasz. Dodaje ci ona pewności siebie, seksapilu, jest twoją wizytówką. Podpowiemy jak o nią dbać, żeby zawsze wyglądała jak nowa.

bielizna.jpg

Zadbaj o swój biustonosz

Oczywiście stosuj się do zaleceń producenta umieszczonych na metce. Ponadto wprowadź w życie kilka bieliźnianych zasad, dzięki którym te delikatne materiały nie ulegną zniszczeniu.

Biustonosze pierz ręcznie w letniej wodzie i środkach do tego przeznaczonych. Nigdy nie zwlekaj z wypraniem tej części garderoby, ponieważ dezodoranty, perfumy, balsamy pozostawią po sobie plamy i odbarwią ten delikatny materiał.

- Nigdy ich nie pocieraj, tylko delikatnie wyciskaj.

- Do prania nie stosuj zwykłych proszków tylko płatków mydlanych i płynów.

- Nie używaj płynów zmiękczających, ponieważ mogą uszkodzić włókno materiału.

- Po całej procedurze prania możesz biustonosze wypłukać w ciepłej wodzie, a później w zimnej - to zapobiegnie rozciąganiu.

- Pamiętaj, żeby suszyć je w pozycji rozłożonej na ręczniku w pokojowej temperaturze. Pod żadnym pozorem nie wieszaj ich do suszenia, ponieważ mogą się zdeformować.

Po wysuszeniu przechowuj je w specjalnie do tego przeznaczonej szufladzie. Ułożone jeden na drugim, "miseczka w miseczkę", wówczas będziesz miała pewność, że twoja piękna bielizna pozostanie z tobą na dłużej.

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: ShutterstockDodał(a): Justyna Nowosielecka , Piątek 26.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×