Unknown - magiczna kolekcja Anny Dudzińskiej

Najnowsza kolekcja młodej polskiej projektantki, Anny Dudzińskiej, która już zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Idealnie dopracowane detale, łączenia materiałów i oryginalne kroje ubrań Anny Dudzińskiej sprawiają, że na chłodny dzień chce się założyć tylko rzeczy z jej kolekcji UNKNOWN!

Anna Dudzińska

 Ciepłe swetry, kurtki, płaszcze, żakiety- to prawdziwe perełki w kolekcji Unknown Anny Dudzińskiej. Polska projektantka postawiła na zimowe ubrania w surowym, skandynawskim stylu. Jej najnowsza kolekcja obrazuje ''fascynację odległymi, trudnymi do zlokalizowania zakątkami świata, o chłodnym klimacie, gdzie główną rolę odgrywa przyroda i jej tajemnice''. Surowe, inspirowane formami architektonicznymi ubrania, sprawiają, że kompletnie zaciera się kobieca sylwetka. Jednak jest to efekt przez projektantkę zamierzony, bowiem człowiek ''jest niczym wobec otaczających go warunków''. Doskonałe połączenie różnych materiałów i krojów nadaje ubraniom ciekawy wygląd. Zakładając sweter czy marynarkę Anny Dudzińskiej mamy na sobie całą bazę potrzebną do stylizacji. Być może człowiek w kolekcji Unknown odgrywa niewielką rolę, jednak nam się wydaje, że każdy schowałby się teraz pod takim ciepłym wełnianym swetrem...

Co Wy na to? podoba Wam się kolekcja Anny Dudzińskiej? Zobaczcie galerię:

ZOBACZ jak z zimowymi stylizacjami radzą sobie gwiazdy. Alessandra Ambrosio idealnie połączyła ciekawy sweter z wygodnymi spodniami i udowodniła, że można wyglądać stylowo nawet w chłodniejsze dni!

ambrosio2-jpgmain-c4aaa9873f8de0e34ce5909b619bb1e4_d35d76.jpg

Foto: mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Natalia Kovacs , Poniedziałek 03.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×