W tych butach z pewnością NIE spodobasz się mężczyznom

Choć panowie niekoniecznie lubią wypowiadać się na temat mody i tego co zakładają ich partnerki, okazuje się, że mają jednak pewne przemyślenia w tym temacie. Przeczytaj jakich butów mężczyźni nie chcą oglądać u kobiet.

W tych butach z pewnością NIE spodobasz się mężczyznom

W tych butach z pewnością NIE spodobasz się mężczyznom

Panowie często stwierdzają, że na modzie się nie znają. Jednak zapytani o kobiecą garderobę potrafią wytypować rzeczy, w których panie zdecydowanie im się podobają oraz te, których płeć piękna powinna pozbyć się ze swojej szafy jak najszybciej. Tym razem przyjrzyjmy się butom. Portal couponcodes4u.com postanowił zapytać o opinię ponad 2 tys. mężczyzn i oto powstała lista butów, których panowie zdecydowanie nie chcieliby widzieć na kobiecych stopach!

Koturny

Aż 71 procent mężczyzn uważa, że koturny to zdecydowanie ten rodzaj butów, który powinien zniknąć z damskich szaf. I choć w naszych oczach są bardzo dobrym wynalazkiem, bo świetnie potrafią zastąpić szpilki i są od nich wygodniejsze, to panom niestety kojarzą się zdecydowanie źle.

koturny_reserved.jpg
Koturny Reserved

Mokasyny

Połowa mężczyzn uważa, że mokasyny to zdecydowanie nie jest element garderoby, który im się podoba. Choć dla nas są często świetnym rozwiązaniem, panowie nie uznają ich jako stylowe buty.

mokasyny.jpg
Mokasyny Massimo Dutti

Emu

Kobiety pokochały ten rodzaj butów, za wygodę i praktyczność, niestety panowie nie darzą ich taką sympatią. Aż 67 procent facetów zdecydowanie sprzeciwia się temu typowi. W ich opinii Emu to buty, które zdecydowanie nie dodają nam seksapilu, wręcz przeciwnie.

emu_h&m.jpg
Emu H&M

Buty na grubych platformach

Choć już jakiś czas goszczą one na wybiegach i można powiedzieć, że moda na nie trwa, to panowie nie są ich zwolennikami. Ponad połowa twierdzi, że są one mało kobiece. Ich masywność odbiera kobiecie delikatność, co sprawia, że mężczyźni chętnie pozbyliby się ich z kobiecej garderoby.

buty na grubej platformie.jpg
Buty na grubej platformie H&M

Crocksy

Jedyne miejsce, w którym mężczyźni tolerują ten rodzaj butów to kamienista plaża. Nie powinnyśmy nawet myśleć o tym, by założyć je gdzieś poza nią. 63 procent panów zalicza bowiem ten typ do tych, których kobiety nie powinny zakładać.

crocksy.jpg

Crocksy

Czółenka z paskiem

Prawie połowa mężczyzn nie przepada za butami w stylu Mary Jane. Zatem czółenka ze sprzączką powinny pójść w odstawkę, jeśli chcesz dostosować się do męskich gustów. Dlaczego nie odpowiada im ten typ? Otóż twierdzą, że bardzo kojarzy im się z małymi dziewczynkami, dlatego niekoniecznie chcą w takich butach widzieć swoje dziewczyny.


mary jane buty.jpg
Czółenka Mary Jane

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com/Mat. pras.


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 09.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×