Wielcy świata mody na koszulkach!

Oto kolekcja dla tych, którzy lubią podkreślać swoją przynależność do świata fashion. Największe autorytety uwiecznione w wersji kreskówkowej na t-shirtach zaprojektowanych przez byłego dziennikarza Vanity Fair Michaela Robertsa - to trzeba zobaczyć!

Koszulki z autorytetami świata mody

Wielcy świata mody na koszulkach!

Onetshirt, marka produkująca t shirty z przesłaniem, zaprosiła do współpracy byłego dziennikarza Vanity Fair, Michaela Robertsa. Co z tego wyszło? Mini kolekcja koszulek zaangażowanych... modowo. Rysunkowe wersje wizerunków znaczących w świecie mody postaci są naprawdę podobne do oryginałów! Za t - shirt 100% bawełny z nadrukiem ulubionego tytana mody trzeba zapłacić 75 funtów (ok. 377 złotych). Cóż... Szyk w stylu high fashion kosztuje. Zobaczcie koszulki w galerii poniżej i zdecydujcie, czy są warte swojej ceny!

Chcesz trochę podszlifować swoją wiedzę w kategorii "Ważne postaci mody"? Dowiedz się więcej o Carine Roitfeld - byłej naczelnej francuskiego Vogue'a!

Carine Roitfeld

Foto: Browns

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Woroniec , Poniedziałek 22.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
"Wielcy " żądzą modą, ustalają kanony urody i piękna, modelki odchudzają do kościotrupów, a sami są otyli, z długimi kinolami, pomarszczeni paskudni i zakompleksieni, twfuu!!!! Miara ich kompleksów jest odwrotnie proporcjonalna do tego co promują. Obleśne dziady
Dodano: 2012-10-24 13:23:12 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×