Wielka premiera kolekcji T-mobile fashion

W ramach projektu T-Mobile fashion Gosia Baczyńska, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Maciej Zień tworzą unikalną kolekcję, nadając jej swój własny niepowtarzalny styl, charakterystyczny dla każdego z twórców z osobna. Pierwsze elementy autorstwa wszystkich Projektantów mają właśnie swoją premierę .

T-mobile fashion

Wielka premiera kolekcji T-mobile fashion

Pierwszym elementem z linii Maciej Zień dla T-Mobile fashion jest chusta stworzona z myślą o projekcie, będąca równocześnie integralną częścią najnowszej kolekcji artysty "Hurricane" wiosna-lato 2013, której inspiracją jest żuk goliat. Chusta po raz pierwszy, została zaprezentowana podczas pokazu projektanta w październiku 2012.

T-mobile fashion


Dziełem Gosi Baczyńskiej dla T-Mobile są damskie rękawiczki. To szalenie kobiecy, piękny i równocześnie praktyczny dodatek. Łączy zamiłowanie do szczegółu, wyrafinowanie projektantki z innowacyjnością, która jest jedną z wartości marki T-Mobile. Rękawiczki posiadają bowiem otworki na opuszkach, dzięki którym ich właścicielki mogą korzystać ze smartfona czy tabletu bez konieczności ich zdejmowania. Rękawiczki zostały stworzone w dwóch odsłonach: długie, wieczorowe z eleganckim wzorem oraz krótkie, na co dzień, z elementami w kolorze magenty, co podkreśla ich związek z projektem. Premiera rękawiczek odbyła się 12 grudnia podczas spotkania prasowego inaugurującego sprzedaż on-line projektów Gosi Baczyńskiej.  

rękawiczki krótkie Gosia Baczyńska dla T-Mobile fashion.jpg

rękawiczki długie Gosia Baczyńska dla T-Mobile fashion.jpg

Na wyjątkowym projekcie t-shirtu stworzonym przez duet Paprocki&Brzozowski dla T-Mobile fashion zastosowany został motyw róży i gołębia, które symbolizują piękno, lekkość i wolność. T-shirt zaprojektowany został w wersji damskiej i męskiej. Jego premiera odbędzie się podczas pokazu kolekcji wiosna-lato 2013 już 18 grudnia br. W ramach myśli przewodniej projektu "moda w Twoim zasięgu" wieczorny pokaz będzie relacjonowany na żywo przez fanpage T-Mobile PL na Facebooku po godz. 22.00, natomiast wcześniej widzowie będą mogli obejrzeć rozmowy z gwiazdami z czerwonego dywanu.

t-shirt Paprocki&Brzozowski dla T-Mobile fashion.jpg


W ramach projektu T-Mobile fashion projektanci wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej na Półwyspie Synaj, gdzie po raz pierwszy razem stanęli przed obiektywem aparatu, a także pracowali przy sesjach dedykowanych T-Mobile fashion. Na zdjęciach uwiecznione zostały elementy kolekcji stworzone przez projektantów. Bohaterami sesji są również sami artyści. Autorem zdjęć jest jeden z najbardziej znanych polskich fotografów, Robert Wolański.

T-Mobile fashion to wyjątkowy projekt modowy, w którym po raz pierwszy w historii polskiej mody najbardziej pożądani projektanci łączą siły, by wspólnie z T-Mobile przybliżyć szerokiemu gronu odbiorców świat fashion. T-Mobile fashion połączył czołowych polskich projektantów: Gosię Baczyńską, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Macieja Zienia.

Foto: mat. prasowe


Dodał(a): NW , Piątek 14.12.2012 (aktualizacja: 2013-07-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
fu
Dodano: 2013-02-16 00:49:51 Zgłoś nadużycie
Joko
Całkiem fajna kolekcja może z tego wyjść, fajnie jakby jeszcze dali różne wersje rękawiczek do smartfonów- w sumie produkt najbardziej kojarzącym się z operatorem :)
Dodano: 2012-12-14 12:17:28 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×