"Wielki ptak'" Iris Apfel

Ikona mody, Iris Apfel, stworzyła własną kolekcję damskich torebek. Jak przystało na znaną businesswoman, cała kolekcja jest niezwykle oryginalna!

 Iris Apfel

91-letnia Iris Apfel postanowiła projektować damskie torebki. Znana nowojorska filantropka i ikona mody mimo swojego podeszłego wieku wcale nie zwalnia tempa! Nie tak dawno stworzyła własną linię kosmetyków dla firmy MAC a już niedługo będziemy mogli kupić okulary sygnowane jej projektem. Pani Apfel jest w swoim kraju (i poza jego granicami) uwielbianą osobowością. Od wielu lat poświęca się wielu projektom twórczym np. projektowaniu wnętrz, scenografii, a także działalności charytatywnej. Niech Was nie zwiedzie wiek Iris Apfel, ma ona bowiem więcej energii niż nie jedna nastolatka. Doczekała się nawet wystawy poświęconej swojemu stylowi w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Torebki wyglądają imponująco, ciekawe jednak czy Iris zainspirowała się ,,Wielkim Ptakiem'' z Ulicy Sezamkowej. Co sądzicie o projektach i o stylu Iris Apfel?

  Iris Apfel

Torebka z kolekcji Extinctions Iris Apfel

 Iris Apfel

Extictions Iris Apfel

 Iris Apfel

,,Ptak'' z Ulicy Sezamkowej

Iris Apfel

Iris Apfel na okładce magazynu Dazed&Confused

  Iris Apfel

Kolekcja kosmetyków Iris Apfel dla MAC

Moda podobno nie zna granic!  Iris Apfel udowadnia, że z wiekiem kobieta, jak wino,  może być bardziej stylowa. Zobacz TUTAJ jak wyglądają piękne, dojrzałe kobiety na okładce Vogue'a!

vg.jpg

Foto: Mat. prasoweDodał(a): Natalia Kovacs , Poniedziałek 22.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Sama wygląda jak Wielki Ptak
Dodano: 2013-02-22 00:58:08 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×