11 najpotężniejszych zdań 2016 roku, wypowiedzianych przez znane kobiety

2016 rok bez wątpienia był jednym z tych, które należały do kobiet. Padło w nim wiele potężnych słów mądrości, z których powinien czerpać każdy. Oto najlepsze cytaty, wypowiedziane przez najbardziej znane kobiety na świecie.

madrekobiety.jpg

Michelle Obama

Ważne jest, aby przypomnieć tym młodym kobietom jak bardzo są wartościowe i ważne. Chciałam, żeby rozumiały, że miarą każdego społeczeństwa jest to, jak traktuje ono swoje kobiety i dziewczyny. I powiedziałam im, że zasługują na to, by być traktowane z godnością i szacunkiem, że powinny ignorować każdego, kto je poniża i im umniejsza, powinny sprawiać, by świat usłyszał ich własny głos. 

Shailene Woodley

To, co jest naprawdę ważne, to trwanie w czynieniu naszego głosu tak głośnym, że ci, którzy nie chcą nas usłyszeć, nie będą mieli wyboru i nie będą mogli nas zignorować.


Jennifer Aniston

Jesteśmy kompletne zarówno z partnerem, jak i same. Z dzieckiem lub bez niego. Musimy decydować za siebie, co jest dobre i piękne, jeśli chodzi o nasze ciała, a decyzje te są nasze i tylko nasze.

Madonna

Kobiety były uciskane przez tak długi czas, że wierzą w to, co mężczyźni mają do powiedzenia na ich temat. I wierzą, że muszą wspierać mężczyzn, żeby coś zostało załatwione. Są mężczyźni warci takiego wsparcia, ale nie dlatego, że są mężczyznami, ale dlatego, że są tego warci. Jako kobiety musimy same zacząć doceniać swoją wartość. I wartość każdej z nas z osobna.

Hillary Clinton 

Wiem, że jeszcze nie udało nam się przebić tego najwyższego szklanego sufitu, ale któregoś dnia ktoś to zrobi. Miejmy nadzieję, że nastąpi to wcześniej niż podejrzewamy. I do wszystkich małych dziewczynek, które to oglądają: nigdy nie wątpcie, że jesteście wartościowe i silne, i że zasługujecie na każdą szansę, aby spełniać swoje marzenia.

Kristen Bell

Jeśli zmagasz się z chorobą psychiczną, nie jesteś słaby. Masz po prostu trudniejszy czas w życiu i w byciu w zgodzie ze swoją głową, niż inni. 


Angelina Jolie

Bez bólu nie byłoby cierpienia. Nigdy nie wyciągnęlibyśmy lekcji z naszych błędów. Aby postąpić właściwie, musimy pamiętać o tym, że ból i cierpienie jest kluczem do wszystkich okien naszego umysłu. Bez niego nie ma drogi życiowej.

Viola Davis

Przywilejem życia jest bycie tym, kim się jest.


Amal Clooney

Najgorsze co możemy zrobić jako kobiety, to nie stawać we własnej obronie, ponieważ jest to coś, co możemy ćwiczyć codziennie, bez względu na to, gdzie jesteśmy i co robimy. 

Lady Gaga

Wierzę, że najlepszym lekarstwem na świecie są słowa. Uprzejme słowa, pozytywne słowa. Słowa, które pomagają ludziom, którzy czują się zawstydzeni niewidzialną chorobą niemocy przezwyciężenia wstydu i poczucia bycia wolnym.

Ashley Graham

Ludzie wchodzą na moją stronę i zarzucają mi, że moje ciało jest zbyt duże, że jestem za mała, ponieważ nie jestem wystarczająco dobra dla ich standardów. Ale wiem na pewno, że pod koniec dnia, jestem wystarczająco dobra dla siebie samej

Zdjęcia: Youtube


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 31.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Hahaha te leki na odchudzanie to jakiz zarcik. Gdzie w tym natura? Warzywa i owoce ludzie.....
Dodano: 2017-01-02 11:48:57 Zgłoś nadużycie
Anonim
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.
Dodano: 2017-01-02 11:20:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×