Kim Kardashian wróciła do mediów w dość nietypowym dla niej stylu. Zobacz najnowsze WIDEO!

Jak myślisz, co się za tym kryje?

FFN_MUG_Kardashian_Kim_090716_52166694_midres.jpg

Po traumatycznym dla Kim Kardashian napadzie w Paryżu gwiazda reality show całkowicie bez precedensu i zrozumiale dla wszystkich, zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych. Co prawda w listopadzie, na jej profilu pojawiło się zdjęcie, ale bardzo szybko zostało usunięte.  Przyczyną całego zajścia najprawdopodobniej było to, że fotografia nie była zbyt interesująca dla fanów, a Kim była zobligowana przez sponsorów do jej zamieszczenia.

Po prawie dwumiesięcznej przerwie od social mediów celebrytka powróciła w wielkim stylu. Na Instagramie pojawiło się rodzinne zdjęcie, a na Youtubie film. Wygląda na to, że kobieta po raz pierwszy od napadu chce pokazać się z prawdziwej strony.

Film na Youtube to 2,5-minutowa laurka rodziny Kardashian-West. Obrazuje kulisy jej życia. W filmie wzięła udział cała rodzina bez wyjątków: Kim, Kanye oraz ich dzieci North i Saint. Widzimy również członków wielopokoleniowej rodziny. Klip wygląda na bardzo osobisty, w każdym razie inny od wszystkich filmów i fotek Kim, które do tej pory mieliśmy okazję oglądać.

Wygląda na to, że coś kryje się pod wrzuceniem zdjęcia i filmu, które tak wyróżniają się na tle innych. Są dwa wyjścia: albo Kim chce pokazać, że nie jest wyłącznie celebrytką i "chodzącą reklamą" ubrań z kolekcji swojego męża, a on nie jest wyłącznie raperem znanym z kontrowersyjnych kawałków, albo szykuje się naprawdę duży projekt, a retro zdjęcie i film są tylko chwytliwą zapowiedzią i chęcią zwrócenia na siebie uwagi.

Pozostawiając w tle wszelkie podejrzenia, rodzina na filmie wygląda na naprawdę szczęśliwą. Jeśli Kim Kardashian i jej mąż zmienili priorytety, możemy im tylko pogratulować i życzyć, aby to rodzina była dla nich zawsze najważniejszą wartością w życiu.film: Youtube, zdjęcia: FameFlynet, Instagram


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 04.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×