Najstarsza córka prezydenta - elekta USA nową ikoną mody?

Czy najstarsza córka Donalda Trumpa ma szansę stać się nową ikoną mody?

ivanka111111.jpg

Ivanka Trump jest najstarszą córką spośród wszystkich dzieci Donalda Trumpa i choć dorastała w cieniu swojego ojca wyrosła na silną bizneswoman. Cieszy się największą popularnością spośród wszystkich jego dzieci. Jednak celebrytką w Stanach Zjednoczonych jest nie od dzisiaj. Swoją karierę zaczynała pracując, jako modelka. Pozowała wtedy na okładkach najpopularniejszych modowych czasopism oraz chodziła po wybiegach najbardziej prestiżowych projektantów całego świata.

Wraz ze swoim mężem wychowuje trójkę dzieci i poza Kim Kardashian i Kate Middleton jest jedną z najpopularniejszych mam na Instagramie! W wywiadach wielokrotnie potwierdzała, że jest feministką. Podczas kampanii prezydenckiej jej ojca, sprzedaż marki odzieżowej, której jest właścicielką, wzrosła o 12 milionów dolarów! Jej przeciwnicy twierdzą, że przez całą kampanię ojca głosiła ideologię równouprawnienia kobiet, tylko po to, aby wpłynąć pozytywnie na wizerunek swojego ojca.

Choć przez całą kampanię próbowała się do niej dystansować, marka Ivanki była bojkotowana przez kobiety z całego świata. Pomimo tego, że brała udział w przeróżnych spotkaniach, podczas których nakłaniała kobiety do głosowania na jej ojca, wydawała się mieć bolesną świadomość, że może zaszkodzić to jej karierze. Kobiety na całym świecie za pośrednictwem Twittera namawiały do nie korzystania z usług jej firmy.

Co ciekawe Ivankę Trump wiąże ogromna przyjaźń z Chelsea Clinton, czyli córką Hillary Clinton. Ich relacja rozkwitła, kiedy spotkały się na ślubie Donalda Trumpa z Melanią. Prasa na całym świecie wielokrotnie ujawniała, że widziano je razem na imprezach. W sierpniowych wywiadach dla prasy i telewizji obydwie kobiety potwierdzały, że nic nie jest w stanie złamać ich przyjaźni, nawet polityka.

Na wieczór wyborczy podsumowujący wyniki wyborów prezydenckich, włożyła niebieską karbowaną sukienkę od Alexandra McQueena wartą prawie 9 tysięcy złotych!

Zobacz, jak prezentuje się na swoim Instagramie.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ivanka Trump (@ivankatrump)

Zdjęcie: Instagram.com/ivankatrump/


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Czwartek 10.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar