Wiosenna kolekcja bielizny New Yorker

Soczyście, fantazyjnie i uwodzicielsko. Najnowsza kolekcja bielizny marki New Yorker zaskakuje!

Wiosenna kolekcja bielizny New Yorker

Wiosenna kolekcja bielizny New Yorker

Opatrzyły się już Wam wszystkie zimowe lookbooki, które nie zwiastują słońca i wiosenno-letniej lekkości. Za oknem bardzo optymistycznie, słońce dość szybko zawitało i oby jak najdłużej.

W tej kwestii nie zawiedli nas również twórcy wiosennej kampanii reklamowej marki New Yorker. Lookbook prezentujący najnowszą kolekcję bielizny prowokuje zmysły, tętni życiem i jest... soczysty! Soczysty - to najlepsze słowo opisujące klimat uchwycony podczas sesji zdjęciowej, prezentującej bieliznę. Widzimy na nich egzotyczne owoce i modeli, którzy z łatwością wchodzą w zabawną konwencję. Owoce są tutaj atrybutem, budzącym skojarzenia. Intensywność kolorów i soczystość owoców idealnie komponuje się z równie barwnymi printami bielizny damskiej i męskiej.

Jeśli macie ochotę trochę zaszaleć tej wiosny i odświeżyć swoją bieliźnianą garderobę, koniecznie powinnyście zapoznać się z wiosenną kolekcją New Yorker. Znajdziecie w niej zarówno intensywne kolory, jak i bardzo seksowne, wręcz zadziorne komplety, które z pewnością dodadzą pikanterii w Waszej sypialni.

Zobaczcie najbardziej soczystą sesję zdjęciową ostatnich czasów!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 17.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×