Wiosenno-letnia kolekcja marki Simple

Zobaczcie, co na najbliższe miesiące proponuje marka Simple. Niewątpliwie rządzi kolor niebieski.

Wiosenno-letnia kolekcja marki Simple

Myśl o nowym sezonie oraz cieplejszych dniach wywołuje u nas uśmiech na twarzy, dlatego coraz chętniej oglądamy, co będzie modne w najbliższych sezonach. Marka Simple właśnie pokazała swoją najnowszą kolekcję, Ready to Wear BLUE. Jest to niezwykle stylowa zapowiedź wiosny i lata. Dominującym kolorem kolekcji jest błękit, którego różne interpretacje zdobią całą stylową szafę Simple. Propozycje na nadchodzący sezon zachwycają świeżością, uniwersalizmem i prostotą. W tym sezonie najważniejsza jest kobieta, która nadaje charakter noszonym rzeczom. 

Zobaczcie także: David Beckham prezentuje wyjątkowe ubrania H&M

Główną inspiracją kolekcji BLUE jest natura i jej niezwykle bogata paleta barw - głębia oceanu i piękno morskiego świata. 

Nowością kolekcji jest skorzystanie z materiału, jakim jest Tencel. Przypominająca wyglądem Denim tkanina jest niezwykle lekka i miła w dotyku. W kolekcji RTW BLUE pojawiają się również wzory zwierzęce, które są jednym z silniejszych akcentów całego sezonu wiosna/lato 2016. W wersji BLUE, print pantery przybiera nieco abstrakcyjną, wręcz malarską formę. 

Przedstawione w lookbooku sylwetki zachwycają prostotą i lekkością. Dodatkowym ich atutem jest uniwersalizm oraz łatwość w zestawianiu.

Zobaczcie także: Stylizacje z białą koszulą w roli głównej

Kolekcja RTW BLUE idealnie łączy elegancję z luzem rzeczy noszonych na co dzień. Niezobowiązujący charakter stylizacji dodatkowo podkreślają trampki z białej skóry, które prostym krojom dodają lekkości.

Zobaczcie propozycje marki Simple na najbliższe miesiące:Foto: Mat. prasowe
Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 01.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×