Właściciel marki Zara jest najbogatszym człowiekiem na świecie?

Jak co roku Forbes opublikował listę ludzi, którzy mogą pochwalić się największym majątkiem. Kto tym razem stoi na szczycie?

zara.jpg

Właściciel marki Zara najbogatszym człowiekiem na świecie?

 

Nie od dziś wiadomo, że ma modzie i ubraniach można zbić niemały majątek. Nie bez powodu wiele gwiazd, które są na topie, bardzo często zabiera się za projektowanie, czy otwieranie własnych butików.

Choć nie każdemu zawsze się udaje, to jednak wszyscy dobrze wiemy, że ludzie zawsze kupowali, kupują i będą kupować ubrania i gonić za nowymi trendami. Jeśli uda się wypracować markę, która zyska uznanie konsumentów, to droga do ogromnej fortuny jest już całkiem oczywista.

Zobacz też: WŁOSKI STYL W NOWYM LOOKBOOK'U ZARA HOME JESIEŃ/ZIMA 2015 

Jednym z tych, którzy potwierdzają tę teorię jest właściciel bardzo znanej na całym świecie marki ubrań - Zary. Okazuje się, że zawitał na szczycie corocznej listy najbogatszych ludzi na świecie magazynu Forbes.

 

Amancio Ortega, bo to o nim właśnie mowa, może się pochwalić przychodem określonym według prestiżowego magazynu na 79 miliardów dolarów. Tym samym właściciel Inditex'u, czyli odzieżowej potęgi, wyprzedził przodującego do tej pory Billa Gatesa, którego majątek szacuje się na około 78, 1 miliardów dolarów.

Zobacz też: MODNE PŁASZCZE OVERSIZE NA JESIEŃ/ZIMĘ 2015 - PRZEGLĄD SIECIÓWEK 

W skład grupy Inditex wchodzi nie tylko najbardziej znana Zara, ale także i inne bardzo popularne, także u nas w kraju ubraniowe sieciówki takie jak Bershka, Massimo Dutti, Stradivarius, czy Oysho - czyli marki, które przodują wśród konsumentów.

Czy hiszpańskiemu biznesmenowi uda się długo utrzymać tytuł najbogatszego człowieka na świecie? Czas pokaże...

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Vytautas Kielaitis / Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 24.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar