XI edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland

XI edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbędzie się w dniach 22-26 października 2014 roku. Projekty Designer Avenue oraz Showroom zagoszczą pod znanym z poprzedniej edycji adresem, w Hali Expo Łódź.

XI edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland

XI edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Już wkrótce poznamy nazwiska projektantów, którzy w drugim etapie rekrutacji zaprezentują  fragmenty swoich kolekcji. Z ich grona zostaną wybrani Ci, którzy pokażą w październiku swoje premiery na sezon wiosna-lato 2015.

W ramach partnerskich umów z zachodnimi Fashion Weekami w nadchodzącej edycji przyjadą także do Łodzi ze swoimi kolekcjami  projektanci wystawiający się na Lisboa Fashion Week, Serbia Fashion Week oraz Showfloor Berlin.

Ruszyły już zgłoszenia wystawców do strefy Showroom, więc jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem, koniecznie zanotujcie sobie, że potrwają one do końca września. To idealna przestrzeń ekspozycyjna dla projektantów odzieży, biżuterii i galanterii oraz dla marek i firm z branży modowej i technologii dla przemysłu mody. Showroom umożliwia prezentację  kolekcji i dotarcie z ofertą do klientów z całej Polski oraz zagranicy.

FashionPhilosophy przewiduje w programie Showroomu jeden dzień otwarty z możliwością zakupów indywidualnych.

Jest to wydarzenie, w którym naprawdę warto wziąć udział, nie mamy do tego najmniejszych wątpliwości, szczególnie patrząc na poprzednią edycję!

W  jubileuszowej X edycji  FashionPhilosophy Fashion Week Poland,  promującej trendy na sezon jesień-zima 2014/2015, na łódzkich wybiegach zaprezentowano blisko 40 pokazów polskich oraz zagranicznych projektantów. Do Łodzi licznie przybyli kupcy, pasjonaci mody i dziennikarze branżowi z Europy. Imprezę odwiedziło około 16 tysięcy gości. Fashion Week Poland umożliwia projektantom rozwój  na rynkach  zagranicznych. Największym powodzeniem cieszyły się kolekcje sygnowane markami Pjotr, MMC, Nenukko i Szpila, które wzbudziły również duże zainteresowanie kupców, w tym Martina Premuzica z berlińskiego Temporary Showroom. Marka Pjotr spotkała się z uznaniem dyrektora programowego Amsterdam Fashion Week Carlo Wijnandsa. Sylwetki z kolekcji polskich projektantów wykorzystuje w swoich działaniach  artystycznych  znana para - stylista Oliver Rauh i wizażysta Heiko Palach, którzy w swoim portfolio mogą pochwalić się współpracą z Madonną i Lady Gagą. Podczas Fashion Week Poland zrealizowali 3 sesje zdjęciowe z ubraniami z kolekcji  MMC, Pjotr i Łukasz Jemioł.

XI edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland


Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 19.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×