Zakupy w internecie - trend, który pokochało wiele kobiet!

Lubicie robić zakupy przez internet?

zdjecie głowne mk.jpg

W dobie dzisiejszej cyfryzacji i popularyzacji Internetu, tradycyjne zakupy ubraniowe w stacjonarnych butikach, powoli przestają być przodującą opcją na zaopatrywanie się w nowe rzeczy. Oczywiście niektórych może przerażać kupno sukienki czy butów, bez mierzenia ich na miejscu. Jednak często dostawa i zwrot są darmowe, a do tego ma się co najmniej tydzień na spokojne zmierzenie zakupionego towaru w domu.

Można wszystko sprawdzić w dziennym świetle, a ponad to zapytać o opinię koleżanki czy siostry. Niezaprzeczalnymi atutami są także oszczędność czasu i brak potrzeby wychodzenia z domu. Każdy z nas ma kilka ulubionych marek, których rzeczy namiętnie kupuje. Niekoniecznie musi to być ta sama półka czy stylistyka.

Nawet jeśli lubisz klasyczne rurki czy kurtki jeansowe z takich brandów jak KIOMI i Medicine, a do tego wręcz kochasz sukienki Morgan za krój oraz wykonanie, to możliwość obejrzenia wszystkiego na raz, na własnym ekranie komputera z kawą na biurku obok jest bezcenna. Poza tym są takie marki, których nie możesz kupić w Polsce, ponieważ wciąż nie otworzyli swoich sklepów, chociażby Abercrombie & Fitch. Czy tak jak Topshop, który jest obecny tylko w Warszawie.

ccccc.jpg

Zresztą dostępność marek to jedno, a co z wyborem kolekcji? Otóż w internetowych sklepach, każdy może znaleźć znacznie więcej odpowiadających mu produktów niż na sklepowych półkach. Tak jest np. z Marc O’Polo, gdzie kolekcja zamawiana do Polski jest bardziej okrojona, niż internetowa oferta marki.

Sukienki, to kolejny dział, który znacznie łatwiej ogarnąć przez Internet, korzystając z szeroko zakrojonego przeglądu wszystkich ciekawych propozycji na jednej platformie, zamiast biegać do każdego butiku z osobna. Poza tym taka wycieczka byłaby nawet niemożliwa, ponieważ projektanci tworzący najmodniejsze sukienki maxi danego sezonu nie są obecni w każdym mieście. Nawet w stolicy ich sklepy są oddalone po kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów. Tak samo jest z butami.

Wiele z kobiet do pracy nosi oficjalne szpilki, jednak po pracy i w weekendy zdecydowanie bardziej woli nosić wygodne trampki Converse i sportowe, popularne od kilku lat buty Asics. Kupno tych produktów w Internecie pozwala na obejrzenie o wiele więcej modeli i wzorów niż w jednym, małym stacjonarnym sklepie. A jeśli nosimy obuwie tych marek, to znamy już swój rozmiar, więc potencjalna pomyłka w złym doborze jest dużo mniejsza.

bbbbbbbbbb.jpg

Poza tym robiąc zakupy w Internecie inspirujemy się dużo bardziej dodatkowymi zestawieniami, stylizacjami czy podpowiedziami stylistów, niż przebywając w sklepie i przeglądając kolejne wieszaki z ubraniami. Trzymając się przywołanych już sukienek. Otóż wybór modnej i dobrze dobranej kolorowe sukienki na lato nie jest taki szybki. Klikając jednak na odpowiednie filtry w internetowym sklepie, od razu selekcjonujemy te, które mogą nam przypaść do gustu. Wcześniej jednak możemy podejrzeć różne trendowe propozycje, które na pewno ułatwią zakupy. Dlatego, nie należy się bać i wzbraniać przed tą współczesną i wygodną formą nabywania dóbr materialnych, ponieważ jak sami widzicie, można na tym tylko zyskać. 

aaaaaaaaa.jpg

Źródło/ foto: materiały prasowe, shutterstock


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Piątek 01.05.2015 (aktualizacja: 2015-06-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×