Zaprojektowano buty do robienia selfie?

Selfie stało się tak powszechne, że wręcz naturalnym wydaje nam się obraz fotografującej się osoby na ulicy. Jak wiadomo, nie zawsze wykonanie idealnego selfie jest proste. Czy powstał kolejny projekt mający nam pomóc w robieniu zdjęć telefonem, czy może to żart z okazji Prima Aprilis?

Zaprojektowano buty do robienia selfie

Ostatnio zaczęliśmy używać uchwytów do selfie, które pozwalają nam zrobić zdjęcie z dużej odległości, lecz teraz pojawiła się kolejna nowość. 

Amerykańska marka butów Miz Mooz stworzyła obuwie, dzięki któremu już nie potrzebujemy kija do selfie, ponieważ zastępują nam go... nogi! Dzieje się tak, ponieważ w czubku buta znajduje się miejsce, do którego wkładamy aparat, a palcem u stopy wykonujemy zdjęcie. 

Wynalazek wydaje się co najmniej dziwny i ma kilka wad. Oto niektóre z nich:

1. Musiałybyśmy być naprawdę idealnie wygimnastykowane, aby wygiąć swoje nogi tak, aby złapać odpowiednią perspektywę zdjęcia. 

2. Pozycja przyjęta do zrobienia takiego zdjęcia musi być bardzo niewygodna, więc ciężko przy tym dobrze wyglądać i długo tak wytrzymać. 

3. Selfie zrobione z buta można robić tylko jeżeli się ma bardzo rozciągliwe spodnie... ewentualnie spódnicę i nie nosi się stringów. 

4. Najważniejszą wadą tych butów jest jednak fakt, że są po prostu brzydkie i stopy wyglądają w nich jakby należały do kaczki. 

Choć pomysł wydaje się ciekawy, to jednak obstawiamy, że jest to żart z okazji Prima Aprilis. 


Niemniej jednak zobaczcie nagranie, które przedstawia buty do robienia selfie. Skusiłybyście się? Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl/YouTube
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 01.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×