Zipp Evolution & Rak’n’Roll

Zipp Evolution to seria sześciu unikalnych kurtek damskich i męskich marki Face jby stworzona nie tylko po to, aby bawić się modą, ale także by pomagać. W tym celu FACE jby i fundacja Rak’n’Roll ruszają ze wspólną inicjatywą! Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony model kurtki ZIPP Evolution, dokonasz zakupu, a część dochodu z jej sprzedaży zostanie przekazana na rzecz fundacji.

zipRak’n’Roll wspiera osoby z chorobami nowotworowymi, w szczególności dotknięte chorobą kobiety i kobiety w ciąży. Fundacja pragnie zarażać pozytywną energią i zachęcać osoby chore do konstruktywnej walki z chorobą, aby poprzez swoje działania przeciwstawiały się temu, co schematyczne, stereotypowe czy smutne. Biorąc udział w akcji Zipp Evolution nie tylko wspierasz fundację Rak’n’Roll, ale zyskujesz wyjątkową kurtkę, która naprawdę Cię zaskoczy!

Kurtki Zipp Evolution dostępne są w sześciu wersjach kolorystycznych. Główną ideą kurtki, a także tym, co ją wyróżnia, jest możliwość odpinania poszczególnych elementów! Za pomocą plastikowych zamków błyskawicznych można dowolnie zmieniać elementy tworząc w ten sposób zupełnie nowe, fantazyjne kompozycje.

Marka Face jby pragnie wspierać wartościowe inicjatywy i tym samym dawać swoim Klientom możliwość wyrażania własnych przekonań oraz pomagania innym. Właśnie dlatego kurtki Zipp Evolution wyposażone są w wyjątkowy gadżet - z przodu oraz na rękawie kurtki znajdują się odczepiane przypinki -"Pikto". Każda kurtka posiada pięć różnych PIKTO, wpierających poszczególne inicjatywy:

Pikto dla tych, którzy w 100% identyfikują się z ideą niesienia pomocy osieroconym dzieciom,

Pikto mówiące o ratowaniu życia bezdomnych zwierząt,

Pikto Eco, dla osób popierających ekologiczny styl życia,

Pikto mówiące o wspieraniu wszystkich ludzi walczących z ciężką chorobą,

Pikto informujące o wspieraniu fundacji Rak’n’Roll.

Wszystkie z pięciu przypinek Pikto można dowolnie zmieniać, przepinać i odpinać. Dzięki nim każdy może dać wyraz swoim przekonaniom i inicjatywom, które są dla niego ważne.

Kupując kurtkę Zipp Evolution zyskujesz możliwość stworzenia własnego, unikalnego stylu, wyrażenia siebie i wsparcia wyjątkowej inicjatywy! Nie czekaj dłużej, zostań własnym stylistą i pomagaj z Face jby!

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Kolorowa wiosna Agaty Wojtkiewicz

Paprocki&Brzozowski T-shirts

Reebok Classics wiosna/lato 2012


Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Środa 18.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olinkaa24
szczytny cel
Dodano: 2012-04-18 20:02:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×