9 Europejskie Spotkania Taneczne

Europejskie Spotkania Taneczne to wyjątkowy festiwal z 9-letnią już tradycją. Od lat uczestniczy w nich coraz więcej osób, które przyciąga niepowtarzalna i najbardziej atrakcyjna forma poznania i zgłębienia arkanów tańca.


Miłośnicy tańca łączcie się. Już wkrótce w szkole tańca Egurrola Dance Studio w Warszawie będziecie mieli możliwość wziąć udział w warsztatach pod okiem ponad 20 najlepszych choreografów z  Europy i USA. Warsztaty zostaną przeprowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania – od początkujących po zaawansowanych. Uczestnicy będą mieli do wyboru ponad 15 różnych styli i technik tanecznych, każdy znajdzie coś dla siebie.

Warsztaty odbędą się w dogodnej lokalizacji - w samym centrum Warszawy. Oprócz tego na miejscu będzie mozna skorzystać z najtańszego noclegu w mieście – w akademiku znajdującym się kilkadziesiąt metrów od miejsca warsztatów. Uczestnicy otrzymają również możliwość wykupienia, smacznych, zdrowych i nie drogich posiłków na miejscu warsztatów.

Zapisy

W tym roku mamy 2 formularze - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (Znajdziesz go tutaj) - dotyczy wszystkich uczestników warsztatów, bez względu na wybraną formę uczestniczenia, oraz FORMULARZ POBYTU (Znajdziesz go tutaj), który obowiązuje jedynie osoby wybierające opcję z noclegiem i wyżywieniem. Należy go wypełnić i wysłać na adres warsztaty@egurrola.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Po wysłaniu FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (dotyczącego wybranych kursów) na podany przez uczestnika adres e-mailowy wysłany zostanie numer rejestracyjny, który należy podać dokonując wpłaty zarówno przelewem na konto, jak i gotówką w siedzibach EDS. Numer ten należy również podać w FORMULARZU POBYTU (dotyczy osób wybierającym opcję z noclegiem).

Każdy wybrany kurs ma swój symbol i oznacza 5 lekcji 90 minutowych w wybranym terminie (20-24 sierpnia lub 26-30 sierpnia) z wybranym nauczycielem i o stałej godzinie, zgodnie z grafikiem warsztatów.

Warsztaty odbędą się w szkole Egurrola Dance Studio. Jest ona największą i najnowocześniejszą szkołą tańca w Polsce usytuowaną w centrum Warszawy. 20-30 sierpnia - Egurrola Dance Studio
: Al. Jerozolimskie 91
, Warszawa, 20-30 sierpnia - Egurrola Dance Studio, ul. Żwirki i Wigury 99a
, Warszawa
.

Zobacz terminy wszystkich warsztatów!

Nie zwlekaj – już teraz wybierz lekcje tańca, na jakie chcesz chodzić, zanim zabraknie w nich wolnych miejsc.
Udział w Europejskich Spotkaniach Tanecznych, to idealny sposób na przeżycie niezapomnianej przygody z tańcem.

Więcej informacji na temat warsztatów znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 04.08.2011 (aktualizacja: 2011-08-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×