Burza oklasków po premierze "Histerii miłosnych"

8 listopada br. na deskach Teatru Studio Buffo odbyła się huczna premiera sztuki "Histerie miłosne" – nowej polskiej adaptacji wielokrotnie nagradzanego hitu nowojorskiego Broadwayu "Luv" autorstwa Murraya Shisgala. Główne role spektaklu w reżyserii Piotra Jędrzejaka brawurowo zagrali: Magdalena Boczarska, Szymon Bobrowski i Bartłomiej Topa.

Burza oklasków po premierze "Histerii miłosnych"

Burza oklasków po premierze "Histerii miłosnych"

Premierowy pokaz sztuki swoją obecnością uświetniło wiele gwiazd m.in. Rafał Królikowski, Cezary Kosiński, Olga Bołądź, Krzysztofa Materna, Anna Popek, Dorota Wróblewska, Małgorzata Kidawa-Błońska z mężem, Anna Oberc. Premiera wielokrotnie przerywana salwami śmiechu publiczności zakończyła się burzą oklasków dla aktorów, twórców i producentów przedstawienia.

Kliknij i zobacz plakat reklamowy "Histerii miłosnych"!

"Histerie miłosne" to oryginalny, zabawny i ironiczny komentarz na temat współczesnych, niedojrzałych emocjonalnie 30-latków, którzy wpadają w stany „histerii miłosnej” desperacko poszukując uczucia, które ma stać się remedium na ich życiowe problemy. Sztuka łączy elementy absurdalnego humoru i klasycznej farsy. Czarny humor miesza się tu z grozą, a bohaterowie znajdujący się na życiowych zakrętach stają się tym śmieszniejsi, im trudniejsze jest ich położenie.

"Histerie miłosne" to kolejna produkcja firmy Tito Productions. Po sukcesie sztuk "Boeing Boeing", "I love you", "Wielki apetyt" i "Czterdziestka w opałach" producenci Katarzyna Fukacz-Cebula i Damian Słonina zaproponowali widzom kolejną przebojową komedię w doborowej obsadzie, która na pewno na długo zagości na deskach teatralnych w całej Polsce.  Spektakle będzie można zobaczyć w grudniu i styczniu  w Teatrze Studio Buffo.


Burza oklasków po premierze "Histerii miłosnych"

Burza oklasków po premierze "Histerii miłosnych"
Bilety: parter: 90 i 120zł, balkon: 80zł, wejściówki 30 zł
Kasa Teatru Studio Buffo ul. M. Konopnickiej 6 tel: 22 6254709, 22 3390771
Sprzedaż internetowa studiobuffo.com.pl i na www.ebilet.pl Foto: Mat.prasowe


Dodał(a): Bogumiła Grassmann , Poniedziałek 12.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×