Drugi casting na Miss Warszawy 2012

Pierwsza marcowa niedziela była szczególnym i emocjonującym dniem dla wielu kandydatek, które zgłosiły się do konkursu Miss Warszawy 2012 oraz Miss Warszawy Nastolatek 2012.

Miss Warszawy 2012

O godzinie 12:00 w Belvedere Residence rozpoczął się drugi i ostatni casting dla dziewczyn w wieku 14-24 lat wyłonionych przez organizatorów spośród nadesłanych zgłoszeń internetowych. Na prezentacji mieliśmy okazję oglądać blisko 120 pięknych laureatek pierwszego castingu oraz kandydatek, które nie mogły przyjść w pierwszym terminie lub postanowiły spróbować swoich sił ponownie.

W jury zasiedli: Ewa Szabatin - projektantka mody oraz tancerka, znana m.in. z programu Taniec z gwiazdami, Madox - ekscentryczny, kontrowersyjny i bardzo charakterystyczny wokalista, Lech Daniłowicz - prezez firmy Missland, organizatora konkursu Miss Polski, Jerzy Szamborski - dyrektor biura konkursu Miss Polski, Anna Auksel - właścicielka Warszawskiego Centrum Promocji, organizaCasting Miss Warszawy 2012tor wykonawczy Miss Warszawy 2012, Dorota Chwedorowicz - właścielka firmy Ellite Diamonds, partnera konkursu Miss Warszawy 2012, Joanna Cabaj-Bonicka - właścicielka salonów Beautiful Skin, partnera konkursu Miss Warszawy 2012, Robert Kobyliński - fotograf i organizator konkursu Miss Warszawy 2012.

Jury nie miało łatwego zadania - zarówno podczas głosowania nad wyborem finalistek dorosłych jak i nastolatek opinie poszczególnych członków komisji bardzo się różniły, preferencje co do typu urody były bardzo trudne do pogodzenia. Ostatecznie, aby nie przedłużać stresującego dla kandydatek oczekiwania na wynik kwalifikacji postanowiono o wyborze nieco liczniejszej grupy, z których w najbliższych dniach zostanie ogłoszony skład finałowy oraz kandydatki rezerwowe. Już po dokonaniu i ogłoszeniu wyboru większość jurorów była niepocieszona, że ze względu na ograniczoną ilość miejsc w finale nie można było zakwalifikować wielu przepięknych dziewczyn.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotoreportaży z niedzielnego castingu w naszej galerii na stronie oraz na naszym fanpagu na Facebooku liczymy na Wasze ciepłe komentarze oraz trzymanie kciuków za wszystkie kandydatki !

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy a dziewczyny, którym szczęście niestety nie dopisało zapraszamy za rok!


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Wtorek 06.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×