Festiwal Herbaty

Festiwal Herbaty odbędzie się 27 października, w Warszawie, w "T-Barze", Szpitalna 5 oraz "Pies czy Suka", Szpitalna 8a. Imprezę organizujemy dla miłośników, smakoszy i nowicjuszy. Wszystko, aby się spotkać, poznać, odpocząć i podzielić wspólną pasją. Przewidujemy wiele atrakcji!

Festiwal Herbaty
Festiwal Herbaty

Nasz Festiwal to okazja by poznać herbatę bliżej - odmiany, sposoby jej parzenia i podawania. Chcemy przekonać wszystkich, że herbata nie jest nudna i pokazać jak wiele daje przyjemności wprawnym użytkownikom.

Organizując Festiwal chcemy pokazać, że herbata nie jest nudna. Zapraszamy wszystkich na imprezę, podczas której będzie można posłuchać wykładów, wypić wyjątkowe herbaty, posłuchać muzyki i zwolnić nieco tempo codziennego życia.  Zaprosiliśmy uznanych na całym świecie ekspertów i kiperów – Dilhana C. Fernando i Merrilla J. Fernando twórców jednych z najlepszych na świecie herbat.Festiwal Herbaty

W programie odbędą się pokazy, wykłady, wystawy, kiermasze i wiele innych atrakcji dla całych rodzin. Wszystko odbędzie się w atmosferze relaksu i przy akompaniamencie muzyki granej na żywo przez muzyków i Dj’i.

Wejście na imprezę jest darmowe i otwarte dla wszystkich, jednak obowiązuje jedna zasada - coś co w dzisiejszym świecie jest już niemal nie do pomyślenia - należy wyciszyć telefon!

Więcej informacji, lista lokali, w których odbędą się Dni Herbaty oraz program imprezy dostępne na stronie: dniherbaty.pl, dilmah.pl oraz na Facebooku.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 24.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×