Festiwal Kobiet

W minioną niedzielę w warszawskim Traffic Clubie odbył się kolejny Festiwal Kobiet, podczas którego odbywały się panele dyskusyjne oraz wiele innych atrakcji skupionych na tematyce kobiecej. Przybyli goście mogli skosztować festiwal kobiet.jpgegzotycznych smaków herbat Dilmah, zrelaksować się podczas zabiegów kosmetycznych, zapoznać się z ciekawymi produktami oraz zasięgnąć porady specjalistów.

Festiwal Kobiet


W ramach Festiwalu Kobiet odbyły się panele dyskusyjne poświęcone modzie, urodzie, zdrowiu  oraz rozwojowi osobistemu. Swoją obecnością spotkanie uświetnili Teresa Rosati która opowiedziała o najnowszej kolekcji, Maja Frykowska oraz Piotr Sałata którzy rozmawiali o metamorfozach nie tylko gwiazd.

Do dyskusji zostały zaproszone także młode aktorki Aleksandra Radwańska oraz Marta Wierzbicka, które opowiedziały o swojej przygodzie z modą oraz zdradziły zawodowe plany na przyszłość.nowe1.jpg

To nie koniec gwiazd. Na Festiwalu Kobiet. Ilona Felicjańska oraz Anita Nawrocka wystąpiły z akcją społeczną "Pamiętaj o samokontroli". Rozmawiały nie tylko o uzależnieniach ale także wskazywały drogę do pokochania samej siebie.
Nie zabrakło także tematów poświęconych rozwojowi osobistemu oraz karierze. Psycholodzy z Przystani Psychologicznej podjęli tematykę piękna wewnętrznego, a specjalistki z Pracowni Kariery Open Mind, wskazały drogę do satysfakcji zawodowej. Tematyka sportowa także zagościła na Festiwalu, można było wykonać pomiar tkanki tłuszczowej oraz zapoznać się z ofertą Homes Place czy zapisać na zajęcia z Jogi.

Autorka książki "Przysłownik" zabrała nas w podróż w czasie i wyjaśniła pochodzenie popularnych przysłów, oraz przypomniała te zapomniane. Nowinki w makijażu, modzie oraz kosmetyce były przedstawiane w teorii oraz praktyce. Panie mogły skorzystać z zabiegów kosmetycznych z Instytutu Bandi oraz MokoLoko, wykonać makijaż pod okiem profesjonalistów z Mary Kay oraz Make Up Store. Jak prawidłowo dobrać bieliznę dzięki specjalistom marki Freya. Dodatkowo Osobista Stylistka przeprowadzała z chętnymi Paniami analizę stylu oraz zachęcała do korzystnych zmian w garderobie którą Panie mogły wzbogacić o biżuterię Kami Glamour oraz 4barwy.

Festiwal Kobiet to także promocja młodych twórców. Projektanci związani z cyklem Designeria Trendy Show – Edyta Pietrzyk, Monika Misiak-Kołsut, Katarzyna Stanny oraz Marcin Łukaszewicz wystąpili w panelu dyskusyjnym oraz zaprezentowali swoje prace.Teresa RosatiTeresa Rosati


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 24.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×