Gen Sukcesu

23 kwietnia o godzinie 17:30 w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się konferencja dla kobiet pod hasłem: Gen Sukcesu. Gośćmi specjalnymi będą: Kinga Rusin - dziennikarka i współwłaścicielki Pat&Rub, Dominika Kraśko Białek - wiceprezes grupy Aviva oraz Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz - Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania.

Gen Sukcesu

Podczas konferencji Sukcesu Pisanego Szminką poznamy nazwisko laureatki w plebiscycie Kobieta Roku 2011 Onetu.
Konferencja odbędzie się w sali balowej hotelu Sheraton z udziałem gości specjalnych - Kingi Rusin dziennikarki, współwłaścicielki Pat&Rub, Dominiki Kraśko Białek wiceprezesa grupy Aviva i Minister Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania. Podczas wydarzenia, oprócz wręczenia nagród w plebiscycie Onetu odbędzie się m.in. debata z udziałem kobiet sukcesu, prowadzona przez założycielkę Sukcesu Pisanego Szminką – Olgę Kozierowską, prezentacja Vital Voices, międzynarodowej organizacji założonej przez Hilary Clinton, pokazująca możliwości rozwoju dla kobiet w Polsce oraz foto-pokaz mody autorstwa Sebastiana Skalskiego zwanego Amodovarem polskiej fotografii. Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim kobietom chcącym rozwijać kompetencje biznesowe, budować sieć kontaktów i dążącym do zmiany w życiu zawodowym.

Atrakcje: Foto-pokaz mody autorstwa Sebastiana Skalskiego, kolacja mistrzów kuchni Hotelu Sheraton.

Program:

17:30 - rejestracja
17:45 - sesja networkingowa
18:15 - powitanie uczestniczek i wprowadzenie w tematykę spotkania
18:20 - Prezentacja Oriflame - Wiosenna odnowa dla Twojej skóry - Magdalena Świerczyńska - Niezależny Dyrektor Klubu Oriflame

Część merytoryczna:

18:25 Jak wspiera rozwój polskich kobiet międzynarodowa organizacja Vital Voices  - Agnieszka Bilińska
18:35 Uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu Kobieta Roku 2011
19:00 "Droga do sukcesu" – dyskusja z udziałem gości specjalnych, prowadzi Olga Kozierowska

Część rozrywkowa:

20:00 Foto-pokaz mody autorstwa Sebastiana Skalskiego
20:20 Kolacja przygotowana przez mistrzów kuchni Hotelu Sheraton
21:00 Loteria nagród

Inwestycja: 50 pln/bilet

Konieczna rejestracja: konferencja@sukcespisanyszminka.pl

Liczba miejsc ograniczona!

konferencja-2012-kwiecien.jpg


Plebiscyt Kobieta Roku 2011 organizowany przez Onet to inicjatywa mająca na celu wyróżnienie tych Kobiet, które najsilniej wpływają na polską rzeczywistość i swoją siłą oraz determinacją doskonale odnajdują się w męskim świecie.
Każdy z nas zna kobiety, które swoją pracą, przykładem i postępowaniem sprawiają, że świat staje się lepszy – poprosiliśmy więc  internautów, aby przysłali nam zgłoszenia takich kobiet. Napłynęło ich bardzo wiele!  Szukaliśmy kobiet, które w sposób wyjątkowy swoją pracą i postawą wyróżniły się w 2011 roku. Szukaliśmy kobiet-liderek zarówno w polityce, biznesie, jak i w działalności charytatywnej i samorządowej, ale nie tylko.

Po zebraniu zgłoszeń, w Onecie zebrała się Kapituła w składzie: Magdalena Środa, Olga Kozierowska, Agnieszka Bilińska, Dorota Drozdowska-Szymborska, Monika Lech i Urszula Majewska, która wybrała finałową piątkę. Spośród kandydatek to Nasi Internauci wybrali kobietę Roku 2011.  Partnerami plebiscytu są: Sukces pisany szminką oraz fundacja Vital Voices.


logo MilionKobiet.jpg

Patronem medialnym konferencji jest m. in. portal MilionKobiet.pl
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 18.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×