Golden Night by Moda&Styl & Itaka

Tagi: sss

W chłodny październikowy wieczór zwolennicy tanecznych rytmów, sympatycy magazynu Moda&Styl i wszyscy pasjonaci modowych trendów spotkali się w historycznych wnętrzach warszawskiego Loftu 44, by wspólnie bawić się na imprezie Golden Night by Moda&Styl & Itaka. Współorganizatorem imprezy było Biuro Podróży Itaka.

Golden Night by Moda&Styl & Itaka

Goście mieli okazję obejrzeć pokazy trzech marek. Każda z kolekcji miała indywidualny, niepowtarzalny styl, który powstał dzięki pomysłom i bogatej wyobraźni projektantek. Monaco Fashion zaprezentowało kreacje wieczorowe Adrianny Papell - jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek światowych. Najnowszą kolekcję bielizny, zaprojektowaną przez Marzenę Listwan, pokazała Samanta. Część pokazową zwieńczyła prezentacja jesienno-zimowej kolekcji ready-to-wear projektantki Ewy Morki.

We wszystkich wyjściach modelki wystąpiły w butach Dash44. W pokazach Adrianny Papell i Samanty pojawiła się biżuteria artystyczna KoKoBi. Prezentowały ją również przez cały wieczór obecne w klubie hostessy z firmy ELS z Radomia. Trzeba przyznać, że w niebanalnych zestawach KoKoBi panie prezentowały się fantastycznie. O trwale piękny wizerunek modelek zadbały makijażystki z Make Up Store. Fryzury dziewczyn przygotowali profesjonalni styliści z łódzkiego salonu Grace.

Muzyczną gwiazdą wieczoru była grupa VOLVER. Liderzy zespołu: Tomasz Lubert iGolden Night by Moda&Styl & Itaka Mariusz Totoszko wykonali dobrze znany fanom repertuar pochodzący z płyty "10 historii o miłości", której niewiele już brakuje by osiągnąć status Platynowej Płyty. Volver rozgrzał publiczność przede wszystkim dynamicznym wykonaniem swoich utworów i sceniczną naturalnością.

Goście imprezy mieli okazję zapoznać się z najnowszym numerem magazynu Moda&Styl. Dorota Gardias - gwiazda z okładki jesiennego wydania M&S podczas rozmowy z redaktor naczelną magazynu Haliną Rostkowską-Niemczyk opowiedziała o kulisach powstania sesji zdjęciowej, która zdobi łamy 30 numeru Moda&Styl.  

Goście, którzy chcieli dowiedzieć się czegoś na temat swojego życia, powodzenia w miłości czy karierze, mogli udać się do kącika ezoterycznego, gdzie sekrety przyszłości zdradzała wróżka – runistka Agnieszka Wdowczyk z EZO TV, programu ukazującego się na antenie iTV. 

Po zakończeniu oficjalnej części programu przyszedł czas na zabawę przy muzycznych hitach przygotowanych przez DJ-a. Odpowiedni repertuar tanecznych rytmów sprawił, że najbardziej wytrwali tancerze spędzili jeszcze sporo czasu na klubowym parkiecie.  Golden Night by Moda&Styl & Itaka

Zgodnie z oczekiwaniami, bardzo emocjonującym punktem wieczoru była loteria wizytówkowa. Wśród atrakcyjnych nagród były weekendowe pobyty w hotelach, vouchery do SPA, a także kosmetyki i biżuteria.

Jak zawsze podczas eventów organizowanych przez Bestseller Group promowane były produkty renomowanych marek: kosmetyki naturalne Choisee, rajstopy Adrian oraz zapachy do wnętrz firmy Aromanti. Wśród partnerów imprezy nie mogło zabraknąć ekskluzywnych salonów SPA: Miejska Farma Piękności, Home Spa, Vanilla Sky Sun&Spa, Izar Repechage oraz klubu fitness World Class Hotel Marriott.

Wieczór prowadził aktor i reżyser Jakub Przebindowski. Na imprezie pojawili się m.in.: Dorota Gardias, Iwo Orłowski, Izabela Trojanowska, Małgorzata Kosik, Aneta Todorczuk-Perchuć, Błażej Stankiewicz.

Jednym z patronów medialnych był portal MilionKobiet.pl.Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 20.10.2011 (aktualizacja: 2011-10-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×