Jak gadać, żeby się dogadać?

Profesjonalizm i spełnienie,czyli jak gadać, żeby się dogadać. Pod takim tytułem odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Sukcesu Pisanego Szminką, które jak zwykle przyciągnęło wiele niezwykłych kobiet zarówno właścicielek firm jak i menedżerek. Gośćmi specjalnymi byli – Krystyna Kofta znakomita pisarka i felietonistka oraz Tomasz Kammel – dziennikarz, ekspert ds wystąpień publicznych.

Sukces Pisany Szminką

W części merytorycznej, poprzedzonej prezentacją topowych kosmetyków Oriflame wykonaną przez Magdalenę Świerczyńską – niezależną Dyrektor Klubu Oriflame, mówiliśmy o tym jak przekonać do siebie ludzi, stać się  wiarygodnym mówcą, opanować tremę i przemawiać obrazami. Swoje tajemnice i triki zdradzał uczestniczkom sam Tomasz Kammel. Był to warsztat  profesjonalny, praktyczny ale też  niepozbawiony poczucia humoru.

W części inspirującej Krystyna Kofta opowiadała o życiu, związkach, o tym  jak zdobyć, utrzymać i porzucić mężczyznę z przymrużeniem oka oraz o tak  dziś dla każdej kobiety ważnym "gabinecie cieni" - czyli posiadaniu kilku byłych narzeczonych zawsze gotowych zająć miejsce tego obecnego o ile by się on nie sprawdził...

Rozrywki podczas spotkania dostarczyła firma Gena. prezentując zimowe czapki, w których ostatnio chodzi cała Europa, te z ostatniej, zimowej  kolekcji. Dodatkowo Panie mogły dowidzieć się jak pozbyć się niedoskonałości skóry od specjalistów z kliniki medycyny estetycznej Carpe Diem.

Patronem medialnym jest m. in. portal  Milionkobiet.pl.
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 07.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×