Konwencja Reebok University Poland

Tej wiosny Reebok i CrossFit wprowadzają innowacyjny trening wytrzymałościowo-siłowy do Polski. Został on stworzony, aby pomagać ludziom osiągnąć jeszcze lepszą ogólną sprawność fizyczną i przygotować człowieka na różne wyzwania sportowe.

Reebok_Crossfit_1.jpg

Program CrossFit oparty jest na intensywnych i zróżnicowanych ćwiczeniach, a jego celem jest osiągnięcie lepszej kondycji sportowej. Trening może być wykonywany praktycznie wszędzie - w garażu, w domu, w parku, a nawet w szkole. Każdy kto spróbuje treningu CrossFit na zawsze pozostanie mu wierny.

Już 21-22 kwietnia 2012 r. wszyscy entuzjaści fitnessu w Polsce będą mieli możliwość wzięcia udziału w treningu, który odbędzie się w Warszawie podczas Międzynarodowej ncji Fitness Reebok Univeristy Poland. Gośćmi specjalnymi konwencji będą trenerzy ze Światowego Teamu Reeboka: Sasa Pagano (HI/LOW) oraz Alessandro Oliveri (STEP`N` ACTION). Przez dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców Reebok University Poland, których cechuje charyzma oraz ogromne doświadczenie.

Konwencja Reebok University Poland to propozycja nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla młodych początkujących instruktorów oraz wszystkich miłośników aktywności fitness. Dla uczestników konwencji zaplanowaliśmy, aż 17 lekcji oraz 6 warsztatów MASTERCLASS, które poprowadzą znakomici trenerzy Reebok University Poland.

Program konwencji oparty jest nie tylko na bogatej ofercie lekcji stepu czy dance-u, ale także na warsztatach z dziedziny wzmacniania – TBC czy  REP REEBOK ENDURANCE. Będzie można również zapoznać się z takimi formami treningów jak REEBOK STEP 6/16 czy Body Ball.

Nowością w programie Konwencji Fitness będą warsztaty z CrossFit-u na, które zostaną zaproszone najlepiej ćwiczące osoby, wyłonione przez specjalistę z tej dziedziny Bartka Macka. Oprócz tego podczas konwencji będzie możliwość wzięcia udziału w kwalifikacjach do 2012 Reebok CrossFit Fitness Championship, którego polski finał zaplanowany jest na 15 września 2012 roku w Krakowie.

Ponadto, wszyscy miłośnicy sportowej mody, będą mogli za bardzo atrakcyjne ceny kupić ubrania z wiosennej kolekcji Reebok, Nałęczowianka SPORT ukoi pragnienie, a za wszelkie ubytki składników mineralnych podczas treningu zatroszczy się Aminostar. To tylko niektóre z atrakcji jakie zostały przygotowane przez organizatorów imprezy.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Konwencja odbędzie się w CRS Bielany, ul. Lindego 20 w Warszawie. Patronem konwencji jest m.in. portal MilionKobiet.pl

Reebok University Poland


WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

W naszym konkursie możesz wygrać atrakcyjne zestawy nagród.  W skład 1 zestawu wchodzi: pojedyncza wejściówka na Międzynarodową Konwencję Fitness, czapeczka, portfel, saszetka na biodra oraz torebeczka na ramię
. Łącznie do rozdania mamy 3 zestawy nagród.

konkurs.jpg

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jak zachęciłabyś inne kobiety do uprawiania fitnessu? (maksymalny limit słów to 50)Zgłoszenia należy wysyłać na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl. W temacie maila prosimy dopisać: "Reebok University Poland".

Do odpowiedzi prosimy dołączyć swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres korespondencyjny.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu MilionKobiet.pl.

Rejestracja w serwisie MilionKobiet.pl.


Na zgłoszenia czekamy do 18.04.2012 roku.

Tutaj znajdziesz regulamin konkursu.

KLIKNIJ I ZOBACZ WYNIKI!


konwencja.jpg

Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 13.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×