Miss Warszawy 2012

Najpiękniejsze mieszkanki stolicy walczą o tytuł Miss Warszawy 2012.

Miss Warszawy

Po sukcesie zeszłorocznej edycji konkursu Miss Warszawy, kwiecień po raz kolejny stanie się szczególnym miesiącem dla miłośników piękna i mody w najlepszym wydaniu. Kilkaset kandydatek, zgłaszających się podczas prowadzonego castingu internetowego, będzie miało szansę otrzymać tytuł najpiękniejszej mieszkanki stolicy a tym samym reprezentować Warszawę w najbardziej prestiżowym polskim konkursie piękności Miss Polski 2012.

Wybory Miss Warszawy 2012 to etap regionalny Narodowego Konkursu Piękności Miss PolWybory Miss Warszawyski 2012, organizowanego przez Missland, partnera najbardziej prestiżowego Miss World. Ideą konkursu jest promowanie piękna kandydatek, jak również promocja miasta stołecznego Warszawy oraz firm partnerskich, poprzez ich wyraźną ekspozycję zarówno w trakcie przygotowań do konkursu, jak i podczas gali finałowej.

Organizatorzy postanowili znacząco odświeżyć typową formułę większości konkursów piękności aby sprostać oczekiwaniom bardzo wymagającej warszawskiej publiczności. Kluczową rolę w scenariuszu imprezy odgrywają stroje, a sama konwencja nowoczesnego pokazu mody stała się myślą przewodnią konkursu i gali. Do współpracy zostali zaproszeni wybitni polscy projektanci oraz marki odzieżowe, którzy zaprezentują swoje najnowsze kolekcje. W edycji 2012 już po raz drugi możemy spodziewać się specjalnie stworzonej serii sukien Ewy Szabatin, najnowszych trendów w bieliźnie oraz wielu niespodzianek.

W konkursie Miss Warszawy 2012 mogą brać udział kandydatki w wieku 14-24 lat, będące bezdzietnymi pannami oraz zamieszkujące w Warszawie lub okolicach. Ze względu na bardzo dużą liczbę kandydatek, casting jest wieloetapowy – rozpoczyna się zgłoszeniem internetowym, z których organizatorzy wybierają dziewczyny do prezentacji osobistej. Po przeprowadzeniu wszystkich prezentacji wyłaniana jest grupa finalistek, która zaprezentuje się na gali i spośród której jury wybierze Miss Warszawy oraz laureatki tytułów komplementarnych.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 09.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×