Możesz więcej, niż myślisz!

Ta idea przyświecała październikowej konferencji SPS, na której uczestniczki dowiedziały się jak zrobić sobie dobry PR, jak napisać CV wg obecnie obowiązujących trendów i jak uniknąć pułapek komunikacyjnych współpracując z bliskimi.

Możesz więcej, niż myślisz!

Konferencja odbyła się 18 października w Hotelu Sheraton , w restauracji The Olive. Gośćmi specjalnymi byli Bożena Batycka – właścicielka topowej polskiej marki , Karolina Kardas  - jedna z trzech założycielek firmy  Follow Me oraz Marcin Kręglicki – znany warszawski restaurator.

Tym razem, na życzenie stałych uczestniczek,  sesję networkingową przeprowadzili specjaliści z BNI, co z pewnością zmotywowało panie do wymieniania się kontaktami. Jak przystało na kobiece wydarzenie, nie mogło też zabraknąć pigułki urodowej – tu  tajniki makijażu 3D zdradziła Magdalena Świerczyńska z Oriflame. Możesz więcej, niż myślisz!
W części merytorycznej Batrosz Sawicki redaktor naczelny PRoto i Olga Kozierowska SPS przedstawili teoretyczne podstawy oraz praktyczne przykłady generowania publicity. 

O tym jak odnieść sukces pracując z bliskimi – debatowali goście specjalni Bożena Batycka,  Karolina Kardas  Follow Me oraz Marcin Kręglicki. Paneliści omówili zarówno trudne sytuacje występujące podczas współpracy z bliskimi powołując się na przykłady z ich życia a także wymienili mnóstwo benefitów zakładania firmy z przyjaciółmi czy rodziną. 

Tym razem w części rozrywkowej było i muzycznie i modowo. Wystąpiła niezapomniana Izabela Trojanowska a w kuluarach panie mogły podziwiać kolekcję modowych pantofli marki Follow me.

Kolejna konferencja już 15 listopada. Tematem przewodnim będzie Lojalność  x 3. Gościem specjalnym będzie m.in. Katarzyna Niezgoda. A w części rozrywkowej odbędzie się pokaz DeniCler.

Patronem medialnym jest m. in. portal MilionKobiet.pl.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Wtorek 08.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×