Pozytywny Egoizm = Siła Kobiety

To pierwsze takie przedsięwzięcie skierowane tylko do kobiet. Mężczyźnie łatwiej stać się egoistą, kobieta musi się tego nauczyć. Trudno jest sprostać wysokim oczekiwaniom społecznym, jakie narzuca się kobietom. Łączenie roli matki, żony, kobiety pracującej, strażniczki ogniska domowego, oddanej przyjaciółki, a dodatkowo bycie zawsze piękną i szczęśliwą to niezwykłe wyzwanie. Próba idealnego sprostania tym oczekiwaniom innych często prowadzi do frustracji, złości i smutku.

plakat Kampania Społeczna.jpgCelem akcji jest zwrócenie uwagi na fakt, że pozytywny egoizm nie tylko nie jest zły, lecz jest rozsądną cnotą. Doświadczenie pokazuje, że niestety wiele kobiet wciąż nie potrafi tego zrealizować w praktyce.

Pomysł na promowanie tej idei został zainspirowany wypowiedziami wielu kobiet, często stających u progu zmiany w swoim życiu (wejście w związek małżeński, narodziny dziecka, zmiana pracy, rozwód, strata bliskiej osoby).

"Ego" to po prostu "ja" dlatego też Pozytywna Egoistka pokazuje, że w dzisiejszym świecie, w którym wymaga się od kobiet wielozadaniowości mogą one, a nawet powinny skupić się na sobie. Egoizm to nie grzech, to dbanie o swoje interesy, dążenie do pełni szczęścia i spełnienia.

Akcja wystartowała w marcu 2012 roku i potrwa do grudnia 2012 roku. W ramach bezpłatnej Akademii Pozytywnej Egoistki czyli spotkań motywacyjnych, konferencji i warsztatów kobiety dowiedzą się jak dokonać zmiany wewnętrznej, czyli zmiany myślenia o sobie, a także kompleksowej metamorfozy, by czuć się dobrze z samą sobą.

Proponujemy Kobietom Pozytywny Egoizm, jako nowy styl życia… 


…oparty na głębokiej samoświadomości i zdrowej koncentracji na sobie. Umożliwiając w ten sposób harmonijne połączenie wszystkich sfer życia (nasze ciało, emocje, umysł i duchowość) i zbudowanie poczucia siły oraz równowagi z wykorzystaniem drzemiących w nas zasobów i możliwości.

MilionKobiet.pl jest partnerem akcji.

znaczek POPIERAM.jpgterminarz.jpg

Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Karolina Czaja , Wtorek 17.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×