Tydzień Kobiet Sukcesu

Każda kobieta kryje w sobie wielki potencjał i ogromne możliwości, jednak czy każda z nas potrafi te wartości właściwie wykorzystać? Czy jesteśmy w stanie pokazać, jaka siła w nas drzemie i na jak wiele nas stać? Otóż jesteśmy!

Tydzień Kobiet Sukcesu

Droga Studentko!


Oczyma wyobraźni widzisz siebie jako zaradną i pomysłową businesswoman, twardo stąpającą po ziemi? Pragniesz dowiedzieć się jak jednocześnie budować błyskotliwą karierę, realizować swe marzenia i cieszyć się z codziennych przyjemności? Studiujesz na jednej z warszawskich uczelni?

Jeśli tak - czekamy właśnie na Ciebie!

Tydzień Kobiet Sukcesu odbędzie się w dniach 5-9 marca na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Organizatorem  wydarzenia jest Zrzeszenie Studentów Polskich działające przy tejże uczelni. Podczas VI-tej już edycji projektu bardziej niż kiedykolwiek skupimy się na zarządzaniu własną karierą i wizerunkiem.

Poprzez tygodniowy cykl warsztatów biznesowych, artystycznych i sportowych chcemy promować wizerunek młodej, przedsiębiorczej, twórczej kobiety - kobiety szczęśliwej. Wierzymy, że spotkania z psychologami biznesu czy trenerami rozwoju osobistego podczas TKS będą dla studentek inspiracją do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu kreowania własnego wizerunku i komunikacji. Organizujemy panele dyskusyjne z kobietami, które są dla nas inspiracją. Naszymi gośćmi były m.in. Jolanta Kwaśniewska, prof. dr hab. Danuta Hübner, Julia Pitera, Henryka Bochniarz, Bożena Batycka, czy Lidia Kalita.

W tegorocznej ofercie proponujemy Wam m.in:
LogoTKS2012_male.jpg
- dyskusja organizowana przy współpracy z firmą doradczą Deloitte
- szkolenie z personal brandingu w sieci, które poprowadzi firma doradcza ConQuest Consulting
- warsztaty samoobrony, wizażu oraz różnych stylów tanecznych (dancehall, zumba, salsa)
- bezpłatne badanie IQ przeprowadzone przez panią Dorotę Rakowiecką z Mensa Polska

Zapisy przyjmowane będą od połowy lutego na stronie internetowej projektu

Projekt został objęty honorowym patronatem Pani Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz.
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 03.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×