Współczesna kobieta powinna być Egoistką!

Po warszawiankach, poznaniankach, katowiczankach, krakowiankach przyszła kolej na mieszkanki Wrocławia! 27.10.2012 r. Ogólnopolska Kampania Społeczna Pozytywny Egoizm = Siła Kobiety po raz pierwszy zawita do Wrocławia.

Współczesna kobieta powinna być Egoistką!

Współczesna kobieta powinna być Egoistką!W Hotelu Bugatti podczas eventu "Pozytywny Egoizm = Siła Kobiety" panie będą uczyć się, jak zostać Pozytywnymi Egoistkami. Od 10.00 do 15.00 spotkają się z najlepszymi trenerami rozwoju osobistego, stylistami, dietetykami i brafitterkami.

Celem Kampanii jest obalenie mitów dotyczących ról przypisywanych kobietom w naszym społeczeństwie oraz rozumienia słowa "egoistka". "Egoizm jest zły. Dobra kobieta jest empatyczna", "Egoizm prowadzi do samotności. Jeśli nie pomagasz innym, tobie też nikt nie pomoże", "Egoizm jest nieetyczny. Jedyna godna postawa to poświęcać się dla innych". Edukowane w ten sposób kobiety nie potrafią walczyć o siebie, nad własne dobro przedkładając potrzeby innych.

"Pozytywny egoizm to taka postawa, w której świadomie stawiamy siebie w centrum świata i to wcale nie oznacza, że odcinamy się od innych i popadamy w narcystyczne samouwielbienie. Chodzi o to by poświęcać sobie co najmniej taką samą uwagę, jak naszym najbliższym." – mówi Dagmara Skalska, Koordynatorka Kampanii.

"To, co podpowiada mi moje wnętrze, powinno być dla mnie najważniejsze, a jeśli nie mamy czasu i siły, aby podjąć działania, które poprawią naszą sytuację, to znaczy, że nam na sobie nie zależy"– dodaje dr Tomasz Skalski, Koordynator Merytoryczny Kampanii.

Organizatorzy pokażą, że rozwój nie musi być nudny, a zmiana naszego życia męczącą pracą. Podczas eventu 100 kobiet świetnie się bawiąc jednocześnie dowie się, kim jest Pozytywna Egoistka i dlaczego warto nią zostać. Pozna przykazania Pozytywnej Egoistki czy też zasięgnie porad u stanikowych Pań Doktor.

A Pozytywnego Egoizmu, tu zaskoczenie, będą uczyć panowie! Wystąpią dr Tomasz Skalski (Akademia Pozytywnej Egoistki, nagrodzony w 2012 roku przez Międzynarodowe Forum Kobiet Sukcesu nagrodą "Dużej Buźki" za uczenie kobiet pozytywnego egoizmu), Kazimierz Nalepa (ekspert Akademii Zwierciadła).

Inne atrakcje eventu: porady wizażystek, braffiterek, badanie tkanki tłuszczowej, porady dietetyków, porady stylistek.

Informacje organizacyjne:


27.10.2012 r., godz. 10.00-15.00, Hotel Bugatti, ul. Kosmonautów 328 (obok Starej Garbarni).

Zapisy prowadzone są do 22.10 lub do wyczerpania limitu miejsc pod numerem 32 209 52 87 lub biuro@projektegoistka.pl. Inwestycja 22 zł; zysk: bezcenny.

Więcej informacji o akcji oraz evencie znajdziecie tutaj!


Współczesna kobieta powinna być Egoistką!

Współczesna kobieta powinna być Egoistką!

Współczesna kobieta powinna być Egoistką!

Współczesna kobieta powinna być Egoistką!

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 02.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×