XV Gala Moda&Styl

22 stycznia w Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie odbędzie się XV Gala Moda&Styl. Impreza od lat ma ugruntowaną markę i należne miejsce na mapie modowych i showbiznesowych wydarzeń stolicy. Przyciąga nie tylko firmy odzieżowe, ale także przedstawicieli biznesu, kultury, rozrywki, dyplomacji.

Gala Moda&Styl


Podczas najbliższej Gali Moda&Styl na wybiegu zlokalizowanym w pofabrycznych wnętrzach Soho Factory zobaczymy kolekcje, które ubiegać się będą o statuetki "Enda" w ramach pięciu kategorii. W kategorii "freestyle – kolekcja damska" zaprezentują się firmy: New Yorker, Galeria Ubioru Szafa Kasia Kowalska i Sabra. Męskie kolekcje we freestyle'u pokażą New Yorker i Galeria Ubioru Szafa Kasia Kowalska.

Ponadto organizator przewidział 2 nagrody dodatkowe: Mediów i magazynu Moda&Styl. Kolekcje oceniać będzie jury, w skład którego wejdą ludzie świata mody, kultury i rozrywki. Oprócz prezentacji konkursowych, publiczność będzie miała przyjemność oklaskiwać kilka pokazów specjalnych. Wydarzeniem muzycznym imprezy będzie występ grupy Blue Café.

Nie po raz pierwszy Gala Moda&Styl przyłącza się do akcji, której cel jest niezwykle szczytny. Tym razem goście będą mieli okazję wylicytować przepiękny kalendarz Joost, w którym znajdują się zdjęcia kolekcji najlepszych polskich projektantów, m.in. Evy Minge, Michała Starosta, Teresy Rosati. Kalendarz powstał jako wsparcie dla akcji "Podziel się sercem" organizowanej przez fundację, która działa na rzecz dzieci i młodzieży, szczególnie potrzebującej pomocy.  
Galowy wieczór poprowadzą popularni prezenterzy prognozy pogody Paulina Sykut i Bartłomiej Jędrzejak.

patronat medialny


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 11.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×