Jak Cię widzą, tak Cię piszą?

Pod takim tytułem odbyło się świąteczne spotkanie Sukcesu Pisanego Szminką i co za tym idzie ostatnia w tym roku konferencja. W części merytorycznej Uczestniczki mogły dowiedzieć się jaką rolę wizerunek osobisty odgrywa w komunikacji. Gościem honorowym konferencji była Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska.

Spotkanie  Sukcesu Pisanego Szminką

Konferencja odbyła się 20 grudnia 2011 roku. Gośćmi konferencji była Paula Wąsowska – wykładowca Harvatd Business Review i Agnieszka Michalczyk ekspert ds. DressCode. Tradycyjnie sesję networkingową przeprowadziła firma BNI.

Na początek Magdalena Świerczyńska – niezależna Dyrektor Klubu Oriflame zaprezentowała Paniom najnowsze trendy w makijażu sylwestrowym.

Część merytoryczna poświęcona była tematyce dotyczącej budowania pozytywnego wizerunku w biznesie. Ekspertki Paula Wąsowska i Agnieszka Michalczyk mówiły zarówno o tzw. DressCode, etykiecie biznesu jak i profesjonalizmie w budowaniu relacji, na któryskłada się zarówno umiejętne redagowanie pism oraz e-korespondencji a także odpowiednio prowadzone rozmowy telefoniczne i spotkania.

Zamiast debaty miał miejsce wywiad z Panią Prezydentową Jolantą Kwaśniewską. RRozmowa z Jolantą Kwaśniewskąozmowa dotyczyła zarówno savoire vivre w biznesie jak i życiu osobistym, działalności Fundacji Porozumienie Bez Barier, a także zaangażowania Pani Prezydentowej w projekty wspierające kobiety zarówno w życiu zawodowym jak i społecznym (Dress for Success, Kongres Kobiet, VitalVoices i inne).

W części rozrywkowej panie mogły zobaczyć pokaz kolekcji sukien sylwestrowych projektu Anny Krzyżanowskiej oraz stylizacje Franka Hornego. Dodatkowo pokaz decoupage w wykonaniu artystek z Gadki Szmatki – conceptcafee. Panie mogły również wesprzeć dwie fundacje "Miasto słów" i "Mówimy obrazami", które prowadziły sprzedaż specjalnych kalendarzy, z których dochód jest przeznaczono na podopiecznych fundacji – dzieci i nastolatki. Tradycyjnie konferencja zakończyła się kolacją przygotowaną przez mistrzów kuchni Restauracji The Olive w Hotelu Sheraton.

Patronem medialnym wydarzenia jest między innymi portal Milionkobiet.pl.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 29.12.2011 (aktualizacja: 2012-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
anka7
W jakiej sali odbyła się konferencja? Czy mieli tam tego typu wyposażenie- http://www.konferental.pl/wynajem-sprzetu/kamery ?
Dodano: 2018-11-19 17:40:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×