Praca jak marzenie

"Kocham to co robię" – może brzmi banalnie ale jest to z pewnością uczucie, o którym marzy wiele osób. Jedni tylko marzą a inni marzenie to realizują. Do tego by realizacji się podjąć namawiali goście specjalni podczas majowej konferencji Sukcesu Pisanego Szminką.

Sukces Pisany Szminką

Konferencja odbyła się 24 maja w warszawskim hotelu Sheraton. Tematem przewodnim konferencji było Świadome kreowanie kariery. Ekspert – Agnieszka Lupa, profesjonalny Head Hunter z firmy A&Lupa International prezentowała w jaki sposób opracować dokumenty rekrutacyjne w tym CV i list motywacyjny, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i tym samym zrobić dobre wrażenie,  odpowiadać na trudne pytania, odgrywać scenki i mówić o powodach zmiany miejsca zatrudnienia. Ponadto uczestniczki dowiedziały się  jakich argumentów używać ubiegając się o podwyżkę i awans.

Obok świadomego kreowania kariery tematem dyskusji, która odbyła się zaraz po części merytorycznej, były "pragnienia kobiet w mediach". Tu w rolach głównych zobaczyliśmy Katarzynę Montgomery, Jolantę Borowiec i Anetę Borowiec.

Na wejściu czekała na Panie słodka niespodzianka od firmy Häagen-Dazs! Spotkakonferencja 2.jpgnie rozpoczęła krótka prezentacja trendów w makijażu biznesowym w wykonaniu Magdaleny Świerczyńskiej - niezależna dyrektor klubu Oriflame. Wieczór umilił pokaz torebek marki Goshico oraz kolacja w wykonaniu mistrzów kuchni hotelu Sheraton przy akompaniamencie Carlo Rossi.

Jako że, spotkania te służą promocji kobiecych biznesów, na majowej konferencji prezentowały się firmy: Ksis, czyli buty ślubne i wizytowe, FertiMedica, czyli Centrum wspierania płodności, które między innymi organizuje kursy dla rodziców i opiekunek z udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo Panie mogły porozmawiać z ekspertem z Carpe Diem o sposobach radzenia sobie z upływem czasu, czyli "Lifting bez skalpela".

Uwaga! Kolejna konferencja 12 czerwca w Teatrze Rozmaitości przy ul. Marszałkowskiej 8 w Warszawie.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 30.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×