Świadome kreowanie kariery

Wielu osobom marzy się kariera. Droga na szczyt nie jest jednak prosta. Jak ją pokonać? Na to pytanie odpowiedzą eksperci na konferencji Sukces Pisany Szminką 24 maja w warszawskim hotelu Sheraton.

konferencja.jpg

Na rozwój kariery wpływa wiele czynników zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, na wiele z nich mamy wpływ. Możemy bowiem posiąść odpowiednią wiedzę a także popracować nad swoim charakterem tudzież wyglądem. Na majowej konferencji Sukcesu Pisanego Szminką, uczestniczki dowiedzą się m.in. co determinuje rozwój kariery, jak prowadzić trudne rozmowy na tematy zawodowe, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, w jaki sposób ubiegać się o awans, podwyżkę i jakich argumentów używać.


Na pytania z zakresu kreowania kariery odpowie m.in Agnieszka Lupa profesjonalny Head Hunter prowadzący rekrutację w Polsce i zagranicą oraz Olga Kozierowska przez lata związana z międzynarodowymi korporacjami obecnie trener biznesu.

Obok świadomego kreowania kariery tematem dyskusji, która odbędzie się zaraz po części merytorycznej, będą "pragnienia kobiet w mediach". Tu w rolach głównych zobaczymy: Jolantę Borowiec- twórczyni Polsat Cafe, Katarzynę Montgomery– redaktor naczelna magazynu Zwierciadło oraz prowadząca popularny program dla kobiet "Mała Czarna"
Agnieszkę Borowiec – szefowa "Wysokich Obcasów Extra". Była dziennikarka Gazety Wyborczej i BBC.

Konferencje Sukcesu Pisanego Szminką to także okazja do tego by wymieniać się kontaktami, budować nowe relacje biznesowe, a także promować się w środowisku kobiet sukcesu.

Termin: 24 maj
Miejsce: Hotel Sheraton, Restauracja The Olive
Godzina: 18:00


Atrakcje:

- porady w zakresie urody i makijażu od Magdy Świerczyńskiek z Oriflame, niezwykle przyjemna niespodzianka od Häagen-Dazs oraz pokaz torebek modowych Goshico, kolacja mistrzów kuchni Hotelu Shearton przy akompaniamencie Carlo Rossi, porady od Dr Magdalena Opadczuk z Carpe Diem oraz pokaz wyjątkowych butów wizytowych, ale i ślubnych.


Program:

•    18:00 – rejestracja
•    18:10 - Sesja networkingowa
•    18:20 – powitanie uczestniczek i wprowadzenie w tematykę spotkania
•    18:25 – Makijaż biznesowy, czyli jak wyglądać profesjonalnie - Magdalena Świerczyńska - Niezależny Dyrektor Klubu Oriflame
•    18:30 - Niezwykle przyjemna niespodzianka od Häagen-Dazs

Część merytoryczna:


•    18:35 -  "Partnerstwo – Instytut Spraw Publicznych na rzecz równych szans kobiet i mężczyzn" – Małgorzata Druciarek i Aleksandra Niżyńska – koordynatorki projektów i analityczki w Instytucie Spraw Publicznych
•    18:40 - Świadome kreowanie kariery – Agnieszka Lupa oraz Olga Kozierowska
•    19:30 - "Czego pragną kobiety… w mediach" – dyskusja z udziałem gości specjalnych, prowadzi Olga Kozierowska
Część rozrywkowa:
•    20:15 - Pokaz torebek Goshico
•    20:30 - Kolacja przygotowana przez mistrzów kuchni Hotelu przy akompaniamencie Carlo Rossi
•    21:00 - Loteria nagród

Inwestycja: 50 pln/bilet

Konieczna rejestracja: gosia.skwarlo@sukcespisanyszminka.pl
Liczba miejsc ograniczona!

Konferencja Sukcesu Pisanego Szminką

logo MilionKobiet.jpg


Patronem medialnym jest m. in. portal Milionkobiet.pl
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 16.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×