Święta o zapachu John Varvatos

Nowoczesny, śmiały i wyrafinowany... Chcesz aby tak pachniał Twój mężczyzna? Obdaruj Go Klasyką w świecie męskich zapachów.

varvatos_logo.jpg

Varvatos_fashion 2011

varvatos_logo.jpg

              Classic


John Varvatos Classic i John Varvatos VintageZapach John Varvatos Classic natychmiast staje się klasyką, łącząc w sobie zarówno znane jak i unikalne nuty. Emanuje pewnością siebie, elegancją i męskością. Od pierwszej nuty aż do finału, zapach jest pociągającą drzewną kompozycją orientalnych przypraw, leśnych akordów  i odrobiny słodyczy.


John Varvatos Classic myśli o mężczyznach ceniących sobie styl i elegancję. Nowoczesny, śmiały i wyrafinowany, zapach  tchnie zmysłowością i jednocześnie relaksem. Jest równie elegancki i męski jak bogaty i intrygujący.

              Vintage

Drugi zapach Johna Varvatosa, John Varvatos Vintage, jest zmysłową i męską kompozycją aromatycznej rodziny cypryjskiej, z asertywnym przyprawowym rdzeniem i ciepłym, skórzanym tłem, co czyni go niezwykle wyrafinowanym.

varvatos_logo.jpg

              Artisan

John Varvatos ArtisanJohn Varvatos Artisan uzupełnia trylogię portfolio męskich zapachów John Varvatos zwiększając wpływy tej life stylowej marki.

Podczas tworzenia Artisan projektant założył sobie, że stworzy zapach uosabiający rzemiosło, jednocześnie emanujące nowoczesnością. John Varvatos Artisan ożywia koncepcję Johna w zapachu odnoszącym się do dwóch poprzednich Classic i Vintage, lecz ma swój własny urok.

John Varvatos Artisan  przypomina ożywiający, nietknięty zapach natury. Świeży i intrygujący, wyraża wolność długiego letniego weekendu; doświadczenie świeżego powietrza w najczystszej, najprostszej z form.

varvatos_logo.jpg

           Artisan Black

John Varvatos Artisan BlackNowość! Od stycznia 2012 r. znajdziesz nowy zapach John Varvatos Artisan Black. Świeże nuty zainspirowane Artisan podkreśli wyjątkowy zmysłowy zapach drzewa cypryjskiego, nadając mu wyraźnie męski i silny charakter.   


Wszystkie zapachy John Varvatos możesz kupić swojemu mężczyźnie w perfumeriach sieci  logo Douglas.jpgDodał(a): Małgorzata Piguła , Poniedziałek 12.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×