Zmysłowe zestawy światowej marki Enchanteur

Przedstawiamy kuszące niezwykłym zapachem zestawy świąteczne światowej marki Enchanteur, idealne pod choinkę dla ukochanej osoby!


Zestawy świąteczne w cenach od 79 zł-189 zł

enchanteur - zestaw 04_04sc.jpg
enchanteur - zestaw 05_03sc.jpg


 Skład zestawu: perfumowany balsam do rąk i do ciała 250 ml, perfumowany talk do ciała 125 gZestawy do kupienia tutaj!


Marka Enchanteur to perfumowane produkty do pielęgnacji skóry kobiecego ciała. W ofercie produktowej znajdują się Perfumowane Balsamy do rąk i do ciała, perfumowane żele pod prysznic oraz m.in. jedyne na rynku perfumowane talki do ciała.

Perfumowany Żel pod prysznic zawiera ekstrakty nawilżające i pozostawia warstwę ochronną na skórze. Produkt ma prawdziwą konsystencję żelu, który osiada na skórze ciała.

Perfumowany Balsam do ciała wzbogacony w składniki zmiękczające, nawilżające i odżywiające skórę: AloeVera i Olive Butter. Dzięki łagodnej formule balsam błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia skóry tłustej. pachnąca.

Perfumowany Talk do ciała pozostawi skórę gładką i satynową. Talk sprawi, że skóra będzie matowa i romantycznie pachnącą przez cały dzień.

Marka Enchanteur to 4 linie zapachowe: Charming, Romantic, Alluring i Enticing Magic.  Głównym składnikiem każdego produkt to afrodyczny wyciąg z hormonu piżmowca, tak aby każda kobieta uwodziła również zapachem.

Przykładowy zestaw świąteczny


clip_image002.jpg


Skład zestawu: Perfumowany Balsam do rąk i do ciała 250 ml, Perfumowany Talk do ciała 125 g

Cena zestawu 109 zł (zamiast 159 zł).

Perfumowany Balsam do ciała wzbogacony w składniki zmiękczające, nawilżające i odżywiające skórę: AloeVera i OliveButter. Jest niewiarygodnie skuteczny w utrzymaniu zapachu i świeżości przez cały dzień. Skóra pozostanie jedwabiście miękka i delikatnie pachnąca. W celu wzmocnienia efektu jedwabistej skóry jako krok 2 Perfumowany Talk, który rozświetla i wygładza skórę ciała , nadając jej zmysłowy zapach. Każdy z produktów marki Enchanteur zawiera afrodyczny wyciąg z hormony piżmowca

Skład zestawu: Perfumowany Balsam do rąk i do ciała 250 ml, Perfumowany Talk do ciała 125 g

Cena zestawu 109 zł (zamiast 159 zł).
1.jpgDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 28.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.