10 subtelnych znaków świadczących o tym, że się zakochałaś, choć temu zaprzeczasz cz. 1

"Co to, to nie, ani słowa, a sio! Nie powiem, że pokochałabym go!" Znasz tę piosenkę na pamięć? Zobacz, czy przypadkiem nie jest o Tobie!

jednaksiezakochalasmain.jpg

Czasem bywa tak, że zakochujemy się w kimś, choć bardzo tego nie chcemy - sądzimy, że "to tylko przyjaciel", "nie mamy czasu na związek" lub mówiłyśmy "już nigdy się nie zakocham". Pomimo tych wszystkich zaprzeczeń, pewne kobiece zachowania sprawiają, że możemy zacząć mówić o czymś więcej niż "tylko przyjaźń"... Oto podstawowe znaki świadczące o tym, że się w nim zakochałaś:


1. on Jest pierwszą osobą, której chcesz powiedzieć o... czymś drobnym, co stało się w Twoim życiu

Nie mówimy tu o wielkich sprawach, takich jak otrzymanie nagrody, czy awans, chociaż tymi na pewno też chętnie byś się z nim podzieliła. Jeśli jednak nie możesz się doczekać, aby zaprezentować mu piosenkę, którą usłyszałaś i nie możesz przestać jej słuchać, to znaczy, że jesteś na dobrej drodze do... pokochania go całym sercem. 


2. Oglądasz film i nagle myślisz, że jemu by się podobał

Może się wydawać, że to nic wielkiego. Ot, gatunek filmu, który lubi Twój znajomy... Jednak za tym skojarzeniem często kryje się coś więcej - fakt, że cały czas masz go "z tyłu głowy" i trochę za często o nim myślisz. 


3. Uśmiechasz się, gdy na wyświetlaczu telefonu widzisz, że przysłał Ci sms-a

To trochę niezręczne i wiele zdradzające, ale prawdziwe! W początkowej fazie zakochania sprawia nam niewymowną przyjemność, że akurat ta osoba przysłała nam sms-a. Nie ma się czego wstydzić! 


4. Macie długą listę Żartów, których poza Wami nie rozumie absolutnie nikt 

Jeśli macie imponujący zasób Waszych własnych żartów i śmiesznych skojarzeń, to znaczy, że łączy Was głęboka i szczera więź. Oczywiście może to być więź przyjaźni, ale... czy na pewno nie czujesz nic więcej? 


5. Interesują Cię drobne fakty zwiĄzane z jego życiem

To niezaprzeczalny dowód świadczący o tym, że się zakochałaś. Wszystkich swoich kumpli nie pytasz przecież o wiek jego rodzeństwa, czy o to, jak poznali się jego rodzice, a w tym konkretnym przypadku chcesz wiedzieć jak najwięcej. Czy to nie dało Ci jeszcze do myślenia? 


O takim przypadku była właśnie piosenka Natalii Kukulskiej nagrana na potrzeby filmu Disneya "Hercules".  Kobiety znają ten problem od dziecka! ;) 

Kolejną część znaków świadczących o tym, że się w nim zakochałaś znajdziesz w drugiej części artykułu, już niebawem! 


zdjęcie: iStock, film: Youtube

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 21.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Zakochanie to pierwszy krok:)
Warto zastanowić się również, jak dbać o swój związek.
Polecam artykuł: 5 sprawdzonych sposobów, na szczęście w związku.
http://architekturasukcesu.pl/szczescie-w-zwiazku/
Dodano: 2017-02-21 19:09:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×