20 sierpnia: Dzień wyznawania miłości

To idealny moment, żeby powiedzieć naszej drugiej połówce, jak bardzo jest dla nas ważna i co do niej czujemy. Może warto przygotować na tę okazję coś niecodziennego?

20 sierpnia: Dzień wyznawania miłości

"Kocham cię…". Ile związków, tyle pomysłów na wyznanie miłości. Kiedy jest idealna pora na wypowiedzenie "kocham cię"? Tego z dużą dozą prawdopodobieństwa nie wiedzą nawet małżonkowie z długoletnim stażem. Kiedy jednak wyczujemy, że warto określić to co czujemy do drugiej osoby, można pomyśleć o nieco bardziej kreatywnym sposobie wyrażenia emocji.

1. Malarz słowa – w świecie, w którym do komunikacji używamy aplikacji mobilnych, zapominamy o instytucji, jaką jest klasyczny list. Kilka słów płynących prosto z naszego serca, zostanie z pewnością lepiej przyjętych, kiedy nasza druga połówka przeczyta je napisane własnoręcznie na kartce papieru, nie na ekranie smartfona.

Zobaczcie także: JAK ZAKOCHAĆ SIĘ W SOBIE NA NOWO? 5 SPOSOBÓW NA POKONANIE NUDY W ZWIĄZKU


2. Na pilota – technologia idzie do przodu, dlaczego więc nie iść razem z nią? W historii zdarzało się żeby oświadczyny, czy zwykłe "kocham cię" było komunikowane za pomocą banneru przyczepionego do samolotu. A może warto skusić się na nieco mniejszy samolot – dron, który wyląduje koło wybranki z kwiatami? O takim wyznaniu miłości z pewnością będzie głośno!


3. Gotowanie – czasami mawiamy: "Facet, który twierdzi, że miejsce kobiety jest 
w kuchni nie wie co z nią robić w sypialni". Mało rzeczy tak zbliża, jak tworzenie czegoś wspólnie od zera. Warto do menu włączyć afrodyzjaki np. ostrygi lub banana w czekoladzie. Szczególnie to drugie danie powinno rozpalić Waszą wyobraźnię, a przecież konsumpcja nie musi ograniczać się tylko do stołu.

Zobaczcie także: 5 RZECZY NA TEMAT KOBIET, KTÓRYCH MĘŻCZYŹNI CZĘSTO NIE SĄ ŚWIADOMI

4. Zostań reżyserem – jeżeli już musisz cały czas używać swojego smartfona, wykorzystaj go
z pożytkiem dla swojego związku. Nagraj krótki film dla swojej drugiej połówki i wyślij go, nawet w środku dnia. Nic tak nie rozweseli, jak miłosne wyznanie w czasie ciężkiej lub nudnej pracy. Z dużą dozą prawdopodobieństwa podziękowania za takie wyznanie nie będą miały końca.


5. Bądź Świętym Mikołajem – oczywiście nie dosłownie, ale małe prezenty, połączone z wyznaniem "kocham cię" zbliżą Was jeszcze  bardziej. Co może być takim prezentem? Zdecydowanie coś, co druga połówka lubi. Film, płyta ulubionego zespołu, a może warto pomyśleć o wspólnych przyjemnościach i zaproponować szaleństwa z użyciem żeli intymnych np. Durex Play? Liczba pomysłów jest nieskończona. 

Zobaczcie także: Źródło: Mat. prasowe
Foto: Shutterstock

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 20.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×