5 cech, które mężczyźni najbardziej cenią u kobiet

Każdy docenia w drugiej osobie coś innego, jednak można wypunktować kilka ogólnych cech, które pojawiają się najczęściej, gdy zapyta się panów o ideał partnerki. Co mężczyźni cenią w nas najbardziej?

5 cech, które mężczyźni najbardziej cenią u kobiet

Cechy, które mężczyźni cenią u kobiet

Każdy z nas jest inny, jednak jest kilka takich cech, które Panowie wymieniają najczęściej, kiedy zapyta się ich o ideał partnerki. Oto ich lista!

Inteligencja

Przede wszystkim to ona intryguje płeć przeciwną i wbrew ogólnemu przeświadczeniu, że mężczyźni boją się kobiet bardzo mądrych, to właśnie ta cecha jest jedną z najczęściej wymienianych jako pożądane. Dlaczego? Ponieważ panów intrygują kobiety, które umieją się wypowiedzieć na wiele tematów i są skarbnicami ciekawych wiadomości.

Akceptacja siebie

Zaakceptuj siebie, bo to klucz do sukcesu. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że nie musisz być idealna. Wystarczy, że będziesz kochać siebie taką jaka jesteś. Mężczyzna z pewnością doceni to, że jego kobieta zna swoją wartość.

Spontaniczność

Spontaniczność również jest bardzo w cenie. Sprawia, że kobieta staje się trochę nieprzewidywalna i tajemnicza, a to coś co mężczyźni uwielbiają! Odrobina niepewności i fakt, że nie zawsze wiedzą czego mogą się po kobiecie spodziewać, to coś co bardzo sobie cenią.

Pozytywne myślenie

To jemu zawdzięczamy uśmiech na naszych twarzach, dlatego pozytywne myślenie jest bardzo istotne. Nikt nie lubi smutasów, każdy chce w obecności drugiej osoby czuć się dobrze i nie musieć się stale zastanawiać "co złego stało się tym razem…". 

Zaradność

Tak, panowie bardzo cenią kiedy wiedzą, że ich kobieta poradzi sobie w życiu, potrafi zachować zimną krew w trudnych sytuacjach i będzie oparciem w czasie życiowych problemów. Musimy jednak pamiętać, że trochę nieporadności od czasu do czasu da mężczyźnie pole do wykazania się i zaopiekowania nami, a to bardzo ważne.

Zobacz też: NAJSEKSOWNIEJSZE CZĘŚCI CIAŁA KOBIETY 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 23.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×