5 rzeczy na temat kobiet, których mężczyźni często nie są świadomi

Nie ma co ukrywać, że mężczyźni nie zawsze dobrze znają się na naszej kobiecej naturze. Z czego panowie nie do końca zdają sobie sprawę? Niektóre podpunkty mogą was mocno zdziwić.

udany związek.jpg

5 rzeczy na temat kobiet, których mężczyźni często nie są świadomi

Od wieków kobiety są zagadką dla płci męskiej. Wielu próbowało je zrozumieć, niektórzy nawet twierdzą, że im się to udało. Ile w tym prawdy, trudno stwierdzić. Są jednak pewne rzeczy, których kobieta nie mówi mężczyźnie, bo wydają jej się oczywiste, jednak panowie nie zawsze zdają sobie z nich sprawę...

Kobiety cenią szczerość

Mężczyznom często wydaje się, że lepiej nieco podkolorować swój życiorys, by zaimponować kobiecie, a to nieprawda. Bardzo cenimy sobie to, że mężczyzna jest z nami szczery, nie ukrywa nic i można mu w pełni zaufać. Szczerość w związku to podstawa. To imponuje nam znacznie bardziej niż barwne i nieprawdziwe opowieści.

Zobacz też: O CZYM MĘŻCZYZNOM BARDZO CIĘŻKO JEST MÓWIĆ GŁOŚNO? 

Kobiety lubią drobne niespodzianki

Zazwyczaj mężczyźni myślą, że drobne gesty niewiele zmieniają i są po prostu stratą czasu - to błąd. Kreatywność to cecha, którą kobiety bardzo sobie cenią. Nie chodzi o to, by zaskakiwać swoją partnerkę co drugi dzień i to wielką niespodzianką. Kobiety lubią drobne gesty, które pozornie mogą wydawać się mało znaczące. Zaparzenie porannej kawy, przygotowanie kolacji, wyjście do kina, czy na zwykły spontaniczny spacer to gesty, które ceni każda kobieta. 

udany związek.jpg

Powiedz swojemu mężczyźnie co cenisz najbardziej

Kobieta chce, by mężczyzna przejął inicjatywę

Choć bardzo często uważamy, że same jesteśmy w stanie dać sobie radę (i zazwyczaj to prawda) bardzo lubimy i potrzebujemy, by mężczyzna nie usuwał się w cień, tylko podejmował inicjatywę. Żadna z nas nie chce być kobietą i mężczyzną jednocześnie. Nie bez powodu mówi się o podejmowaniu "męskich decyzji". To, że jesteśmy w stanie sobie ze wszystkim poradzić nie oznacza, że nie chcemy, by mężczyzna staną na wysokości zadania, pomógł i nieco nas czasem wyręczył i odciążył. 

 

Kobiety też potrzebują prywatności

Żaden człowiek nie czuje się dobrze kiedy jest osaczony przez drugą osobę. Choć bardzo lubimy, gdy ktoś nad nami czuwa i opiekuje się nami, jak każdy, potrzebujemy czasem prywatności i swobody. To, że chcemy spędzić trochę czasu same, czy w gronie znajomych niekoniecznie wspólnych nie jest znakiem odrzucenia, a jedynie chęcią pewnej prywatności. Każdy z nas przecież tego potrzebuje i jest to zupełnie normalne, to nieodłączny element udanego związku.

Zobacz też: CO MĘŻCZYŹNI SEKRETNIE KOCHAJĄ W SWOICH KOBIETACH? POZNAJ NAJCIEKAWSZE ODPOWIEDZI

Kobiety cenią uczciwość

Szczerość wiąże się także z uczciwością, dlatego kobiety bardzo ją cenią. Każda z nas chce czuć, że może w pełni polegać na mężczyźnie. Zamiast pustych obietnic lubimy sprawę postawioną uczciwie. Dzięki temu wiemy, że na danym słowie partnera można naprawdę polegać, a to nieoceniona zaleta. Lepiej uczciwie postawić sprawę niż próbować mydlić oczy. Tak, to kobiety zdecydowanie doceniają.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 27.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Szczery i uczciwy mężczyzna? Znacznie łatwiej spotkać .....jednorożca.
Dodano: 2015-07-28 15:18:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×