5 typowych zdań, których ma dość każda singielka

W dzisiejszych czasach singli jest coraz więcej. Kobietom, które nie są w stałym związku często zadaje się pytania, które nie powinny paść. Czego nie chcą słyszeć singielki?

singielka.jpg

5 typowych zdań, których ma dość każda singielka

 

Życie układa się różnie. Bycie singlem w dzisiejszych czasach nie jest niczym nadzwyczajnym. Singielki często jednak słyszą pytania, czy stwierdzenia, na które z pewnością nie mają ochoty ich słuchać i odpowiadać na nie i jest to zrozumiałe. Czego kobietom w wolnym stanie lepiej nie mówić? 

1. Dlaczego ciągle jesteś sama?

Ciężko jest ciągle odpowiadać na pytanie, na które tak naprawdę nie ma odpowiedzi. Są kobiety, które uważają, że są singielkami z wyboru, innym zwyczajnie tak poukładało się życie. Każda próba odpowiedzi na to pytanie może wprawiać w zakłopotanie i pytającego i próbującą odpowiedzieć kobietę.

Nawet jeśli odpowiedź jest prosta i singielka dobrze ją zna, wcale nie musi chcieć się nią dzielić z każdym kto o to pyta i trzeba to uszanować.

2. TWÓJ ZEGAR BIOLOGICZNY TYKA

Hm... Chyba nie trzeba długo tłumaczyć, że takie zdanie jest zwyczajnie nie na miejscu, nawet jeśli bardzo dobrze znamy się z singielką, której to mówimy. Zegar biologiczny to sprawa z pewnością osobista, a pytanie o to nie jest w dobrym tonie.

 

3. Może masz zbyt duże wymagania?

Takie pytanie zadają zazwyczaj osoby, które nie znają zbyt dobrze singielki. Nawet jeśli kobieta ma zbyt wysokie oczekiwania, nie powinniśmy tego dociekać. 

Fakt, że ktoś od jakiegoś czasu jest sam wcale nie musi oznaczać, że na pewno trafił na kogoś, z kim mógłby wejść w głębszą relację. Czasem nie trzeba mieć wysokich wymagań lecz zwyczajnie nie trafiło się jeszcze na kogoś, kto swoją osobowością pasowałby do nas.

4. Musisz więcej wychodzić

Oczywiście, by spotkać kogoś nie można zamknąć się w domu, jednak zwyczajnie nie każdy lubi co tydzień wychodzić w głośne i pełne ludzi miejsca. I warto to uszanować.

Kogoś wartego uwagi można spotkać nawet wtedy, gdy nie prowadzi się niesamowicie bujnego życia towarzyskiego, dlatego angażowanie kogoś do wychodzenia w miejsca, za którymi ktoś niespecjalnie przepada nie ma sensu.

5. On jest wolny, spotkaj się z nim

Swatanie już wiele dekad temu wyszło z mody. Szukanie na siłę partnera singielce to jedna z tych rzeczy, które zdecydowanie potrafią zdenerwować i popsuć nawet bardzo dobrze zapowiadające się spotkanie.

Jeśli samotna kobieta będzie chciała się z kimś umówić lub będzie potrzebowała pomocy w szukaniu drugiej połówki, z pewnością da znać. Jeśli tego nie zrobiła, to znaczy, że albo wcale nie szuka, albo zwyczajnie nie chce niczyjej pomocy. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 17.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar

Zobacz również

×