5 zdań, które każda kobieta chce usłyszeć od swojego mężczyzny

Oprócz tego, że chcemy czuć się kochane przez partnerów, każda z nas pragnie usłyszeć kilka ważnych zdań. Jakich? Zobaczcie.

szczęśliwa para.jpg

5 zdań, które każda kobieta chce usłyszeć od swojego mężczyzny

Słowa mają wielką moc, prawie tak wielką jak czyny. Czasem nie trzeba nic robić, wystarczy powiedzieć jedno trafne zdanie, by kobieta poczuła, że ma przy sobie kogoś, kto rozumie jej potrzeby i potrafi wspierać, kiedy tego potrzebuje.

Jakie zdania każda z nas chciałaby usłyszeć od swojego mężczyzny?

1. "Dasz sobie radę"

Wszyscy, nie tylko kobiety, potrzebują wiedzieć, że jest ktoś, kto w w nie wierzy. Kiedy podejmujemy się jakiegoś wyzwania, czy trudnego zadania, często dopadają nas wątpliwości. W takim momencie tym, czego potrzebujemy najbardziej jest zapewnienie, że choć same zaczynamy w siebie wątpić, jest ktoś, kto nie przestaje wierzyć, że damy sobie radę.

Zobacz też: POZNAJ 5 POTWIERDZONYCH NAUKOWO WSKAZÓWEK NA UDANY ZWIĄZEK 

2. "jesteś piękna"

Każda z nas chce być piękna w oczach swojego mężczyzny i w oczach świata. Tak, to brzmi bardzo patetycznie, ale w głębi każda z nas chce to usłyszeć. Oczywiście nie może być to puste i nieszczere wyznanie. Szczere powiedzenie "jesteś piękna" z ust ukochanego dla każdej kobiety znaczy bardzo wiele.

stały związek.jpg

3. "Przepraszam"

Nie tylko kobiety chcą usłyszeć szczere przepraszam, kiedy ktoś nas zrani. Takie proste zdanie może zdziałać naprawdę wiele w każdej relacji. Kiedy zrani nas ktoś bliski, to jedno proste słowo może sprawić, że wszystkie urazy idą w zapomnienie. By móc komuś przebaczyć, często trzeba usłyszeć od tej osoby "przepraszam".

 

4.  "Jestem z Ciebie dumny"

Kiedy wiemy, że nasz partner jest z nas dumny, od razu rosną nam dodatkowe skrzydła do pracy, a przeciwności nie są takie wielkie. Wiedząc, że najbliższa nam osoba nas podziwia za to co robimy widzimy w naszych wysiłkach większy sens i czujemy znacznie większą motywację do tego, by dalej podejmować wyzwania.

Zobacz też: JAK ZNALEŹĆ PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ? OTO 5 CENNYCH WSKAZÓWEK 

5. "Wspieram cię"

Czasami podjęcie się pewnych zadań, czy też podjęcie pewnych decyzji mogą sprawić, że świat wywrócić się do góry nogami. Jeśli jednak wiemy, że nasz mężczyzna nas wspiera w naszych decyzjach, nawet w chwilach zwątpienia nie będziemy się poddawać.  

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 16.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×