5 znaków wskazujących na to, że jesteś... "nierandkowalna"!

Oto, dlaczego z Twoich randek z facetami nie wynika nic poważnego. Może czas to zmienić?

nirandkamainnn.jpg

Często da się słyszeć, jak singielki narzekają na to, że wciąż są same i szukają nowego obiektu westchnień, np. za pomocą aplikacji lub portali randkowych, twierdząc przy tym, że w wieku około lat trzydziestu nie ma praktycznie jak poznać sensownego faceta, bo "wszyscy fajni są zajęci". Coś nam się jednak wydaje, że jest nieco inaczej. Być może jesteś w podobnej sytuacji i nie widzisz, że to nie ze wszystkimi facetami wokół jest coś nie tak, tylko to Ty się do poszukiwania miłości i związku źle zabierasz. Zobacz główne powody, przez które randkowanie nie wychodzi niektórym singielkom. Czy dostrzegasz wśród nich swój problem? 1. Widzisz tylko wady

Spotykasz kogoś, przypadacie sobie do gustu, umawiacie się, a po randce on pisze do Ciebie... nie w ten sposób, jaki sobie wymyśliłaś, że facet powinien pisać. Albo denerwuje Cię sposób, w jaki zaczesuje włosy. A może, gdy poznałaś go w pubie, on rozmawiał z Tobą jakoś niemrawo i do tego nie zaprosił Cię na drinka. Każdy z opisanych facetów odpada dla Ciebie w przedbiegach. Możesz się śmiać, ale te przykłady są prawdziwe - wzięte z życia singielek wokół nas. I nie zrozum nas źle - nie twierdzimy, że masz nie być wybredna - wręcz przeciwnie!

Jeśli chodzi o wybór życiowego partnera, zdecydowanie POWINNAŚ przebierać i wybrać tego, który jest Ciebie godny. Przebieraj jednak mądrze, mając na uwadze ważne sprawy, takie jak np. to, czy ktoś jest dobrym człowiekiem, czy nie jest egoistą lub czy potrafi wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje, a nie mając na uwadze tylko to, czy był wystarczająco pociągający i intrygujący w 15 minut od momentu, gdy się poznaliście... 2. Jesteś zbyt emocjonalna i na pierwszej randce... zdradzasz wszystko

Jesteś tak spragniona miłości, że już na pierwszej randce "zarzucasz" potencjalnego kandydata na faceta swoimi pragnieniami, marzeniami i historią życia lub co gorsza, już na pierwszej randce idziesz z nim do łóżka, bo myślisz, że w ten sposób go usidlisz. Cóż, takie rzeczy to tylko w zabarwionych seksualnie komediach romantycznych, a nie w prawdziwym życiu. Mężczyzna ma instynkt zdobywcy, lubi gonić króliczka i powoli odkrywać tajemnicę, jaką jest dla niego kobieta i nie daj sobie wmówić, że jest odwrotnie. To właśnie te uwodzicielskie, ponętne i tajemnicze kobiety mają największe powodzenie i to im oświadczają się mężczyźni, pamiętaj o tym! 


3. Jesteś przerażona randką 

Ten problem dotyczy z kolei bardzo nieśmiałych kobiet, które na randce czują się nieswojo i nie wiedzą, jak się zachować. Być może takim postępowaniem wprowadzasz potencjalnego faceta w zakłopotanie albo zwyczajnie... zniechęcasz go do siebie. To prawda, że niektórzy faceci uwielbiają lekko nieśmiałe kobiety i uważają je za słodkie, ale nie możesz też przesadzać. Przed randką staraj się uspokoić i odrzucić lęk. Pamiętaj o swoim pięknie - zarówno tym zewnętrznym, jak i wewnętrznym oraz o wszystkich wartościowych rzeczach, które są w Tobie i po prostu... pokaż je światu!4. Wymarzyłaś sobie swój ideał i nie będziesz z nikim innym

W tym wypadku problem tkwi w Twojej głowie, bo masz w niej zakodowany swój ideał faceta, do którego, niczym do papierka lakmusowego, przykładasz wszystkich facetów wokół. 
Jeśli nie zaczniesz żyć w realnym świecie, a będziesz myślami tkwiła w wyobrażeniach o facecie idealnym, raczej prędko, o ile w ogóle, go nie znajdziesz. Nie ma bowiem ludzi idealnych - niestety, Ty również  nie jesteś chodzącym ideałem. 


5. Nie masz cierpliwości ani czasu 

Po pierwsze nie masz czasu na randki, bo jesteś tak zajęta swoim życiem singielki i robieniem kariery. A jeśli już jakimś cudem znajdziesz czas, to starasz się go nie tracić na coś, co od razu Ci nie podpasuje. Jest tylko jeden problem - ludzie czasem się stresują, czasem mają gorszy dzień. 
Skreślanie kogoś od razu tylko dlatego, że na pierwszej randce nie okazał się według Ciebie "tym jedynym" i nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, może sprawić, że... przeoczysz miłość życia! 

zdjęcie: Shutterstock  Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 24.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×