5 znaków, że kochasz swojego pupila bardziej niż niektórych ludzi

Spędzasz więcej czasu ze swoim zwierzakiem niż z ludźmi? I w sumie wolisz jego towarzystwo? Wygląda na to, że kochasz go bardziej niż niektórych ludzi!

ThinkstockPhotos-505804550.jpg

Słuchając znajomych, którzy mają już dzieci, czasami ciężko Ci się nadziwić, że jedna osoba może tak zmienić życie. Tymczasem Ci sami ludzie mogą patrzeć na Ciebie podobnie… jeśli masz zwierzaka i to jemu poświęcasz większość swojego czasu oraz o nim opowiadasz (szczególnie gdy koleżanki wspominają ostatnie baby shower czy dolegliwości swoich dzieci). Sprawdź, czy przypadkiem nie kochasz swojego pupila bardziej niż wyżej wymienionych ludzi (i paru innych) dodatkowo.


Wyjeżdżając, bardziej martwisz się tęsknotą za swoim zwierzakiem, niż za rodziną i znajomymi


Cóż, to ciężki przypadek, ale za to bardzo prawdziwy. Niektórzy mogą się z tego śmiać, jednak tęsknota za istotą, która bezgranicznie Cię kocha, bywa przytłaczająca. Szczególnie, gdy widujesz innych ludzi ze swoimi zwierzakami czy na facebook’u wyskakują Ci śmieszne filmiki z psiakami i kotkami.

Polecamy: Pies w mieście - jak sobie radzi? 


Wracając z podróży wciskasz gaz, gdy pomyślisz, że zaraz zobaczysz się z pupilem.


To się nazywa prawdziwa miłość moi drodzy! Myśl na szybsze spotkanie może dodać skrzydeł, a nikt nie będzie się tak bardzo cieszył na Twój widok jak Twój zwierzak.


Mówisz do swojego zwierzaka przez telefon czy skype.


Wygląda dziwnie, a brzmi jeszcze dziwniej. Ale cóż poradzić, gdy prawdziwa radość na widok pupila uwalnia się z Ciebie jak powietrze z balona. Tym bardziej jeśli sprawia Ci to radość i pomga ukoić tęsknotę.

Zobacz też: Choroba kociego pazura 


Wchodząc do domu najpierw witasz się z psem. Potem z resztą.


On zawsze czeka na Ciebie pod drzwiami, a jeśli nie, to będzie pierwszym, który się pod nimi pojawi, gdy przekroczysz próg. 


Gdy chorujesz, tkwi przy Tobie jak cień.


A Ty wolisz oglądać seriale przytulając się do niego, niż tkwić bez niego w dużym łóżku i z katarem. Nie skarży się też, gdy stajesz się marudna z powodu choroby, albo gdy skaczesz po kanałach. Poza tym, on słucha i dobrze wiesz, że rozumie. I jak tu go nie kochać?

Sprawdź: Wzruszająca miłość psa i małego chłopca! 


Źródło: EliteDaily

Zdjęcie: ThinkStock


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 29.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
amelja
nie wiem jak wy, ale ja wydaję dużo na mojego psiaka :D jak nie jedzenie i zabawki to rozne akcesoria. ostatnio np. kupiłam matę dla psa do samochodu na kegel24.pl. i piesek ma dobre warunki podróżowania a i ja jestem spokojna o tapicerkę ;)
Dodano: 2017-12-22 13:16:19 Zgłoś nadużycie
amelja
nie wiem jak wy, ale ja wydaję dużo na mojego psiaka :D jak nie jedzenie i zabawki to rozne akcesoria. ostatnio np. kupiłam matę dla psa do samochodu. i piesek ma dobre warunki podróżowania a i ja jestem spokojna o tapicerkę ;)
Dodano: 2017-12-22 13:15:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×