6 rzeczy, które są naprawdę ważne dla mężczyzn

Mężczyźni raczej nie lubią mówić o swoich uczuciach. Często skrywają w sobie to co jest dla nich istotne i ważne. Poznajcie zatem listę rzeczy, które naprawdę się dla nich liczą.

co jest ważne dla mężczyzny.jpg

7 rzeczy, które są naprawdę ważne dla mężczyzn

 

Nie każdy potrafi wprost wyrazić swoje uczucia. Zwłaszcza mężczyźni mają z tym problem. To jednak nie oznacza, że nie ma rzeczy, które są dla nich ważne, a nawet bardzo ważne. Zobaczcie same co dla mężczyzn ma naprawdę duże znaczenie.

Szacunek

Jedną z tych rzecz, które mają bardzo istotne znaczenie dla mężczyzn jest szacunek. Są w stanie bardzo wiele zrobić, by właśnie z szacunkiem postrzegali ich wszyscy, z którymi mają do czynienia. Jeśli mężczyzna widzi, że nie ma u innych szacunku, choć nie przyzna się do tego, bardzo cierpi. Tak samo jest w relacjach z kobietami. Mężczyzna, by czuć się dobrze i pewnie musi wiedzieć, że jego wybranka go naprawdę szanuje.

 

Uznanie

To bardzo istotna kwestia dla każdego mężczyzny. Jeśli widzi on uznanie dla siebie w oczach kobiety, jego samoocena i męskość skaczą pod niebiosa, co daje pewność siebie i zdecydowanie, czyli te cechy, które kobiety cenią sobie w swoich partnerach. Panowie także potrzebują komplementów i docenienia wysiłków jakie w coś wkładają.

Zobacz też: O CZYM MĘŻCZYZNOM BARDZO CIĘŻKO JEST MÓWIĆ GŁOŚNO? 

Uśmiech kobiety

Bardzo duże znaczenie dla mężczyzn ma... uśmiech ich kobiety. Kiedy Twój partner widzi, że jesteś uśmiechnięta i zadowolona, czuje, że daje Ci szczęście i spełnia się w roli Twojego mężczyzny. To bardzo ważne uczucie dla panów. Twój piękny uśmiech sprawia, że on czuje się dobrze i wie, że zapewnia Ci to co powinien Ci zapewnić.

To samo dotyczy także Twojego śmiechu. Śmiech ogólnie ma bardzo magiczny wpływ na Twoje najbliższe otoczenie. To chyba najbardziej zauważalny znak tego, że ktoś jest po prostu szczęśliwy i zadowolony. Kiedy mężczyzna widzi, że się śmiejesz wie, że jest Ci z nim dobrze. 

co jest ważne dla mężczyzny.jpg

Czas na przemyślenia

Mężczyźni bardzo potrzebują czasu na podjęcie ważnych decyzji. Dość długo schodzi im przemyślenie i rozważenie kolejnych kroków, które mają podejmować. Bardzo cenią sobie to, że mogą spokojnie zastanowić się nad tym jaką decyzję podjąć. Muszą rozważyć wszystkie plusy i minusy danej sprawy i spróbować na chłodno ocenić co będzie najlepsze. Czas na przemyślenie jakiejkolwiek decyzji jest dla nich bardzo ważny.

Zobacz też: 6 ZNAKÓW NA TO, ŻE TWÓJ MĘŻCZYZNA NAPRAWDĘ CIĘ KOCHA 

Piękno ukochanej

Tak, mężczyźni to wzrokowcy, ale nie do końca chodzi tu jedynie o piękno zewnętrzne. Jest bowiem różnica między kobietą ładną, a kobietą piękną. To właśnie to drugie rozumienie jest dla mężczyzn bardzo istotną kwestią. Dla mężczyzny piękna kobieta wygląda tak samo dobrze w makijażu jak i bez niego, w pięknej seksownej sukience, jak i w wytartym dresie. To jest coś, co każda z nas ma w sobie i to właśnie jest dla mężczyzn bardzo istotne.

Zobacz też: 7 ZNAKÓW NA TO, ŻE SPOTYKASZ SIĘ Z MĘŻCZYZNĄ, A NIE CHŁOPCEM 

Docenienie pracy

Każdy z nas lubi, gdy jego wysiłki są dostrzeżone i docenione. Panowie jednak bardzo cenią sobie wszystkie uwagi na temat ich pracy. To dla nich bardzo ważne, by czuć się docenionym za to co robią. Kiedy dostrzeżesz jak ciężko pracuje na to, by osiągnąć sukces i powiesz mu to, zmotywujesz go tym do jeszcze lepszej pracy. Kogo bowiem nie motywują komplementy?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 12.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jak chcesz wzmocnić więzi łączące cię z twoim partnerem to polecam ci 30 dniowe wyzwanie na wzmocnienie związku. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.sexuarium.pl/strona/30-dniowe-wyzwanie-na-wzmocnienie-zwiazku
Dodano: 2015-03-06 17:39:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×