6 twardych dowodów na to, że masz najlepszą przyjaciółkę na świecie

Dobrze wiesz, że możesz na niej polegać!

ThinkstockPhotos-dv708017.jpg

Gdy w życiu bywa ciężko, warto mieć wokół siebie ludzi, którzy Cię znają i rozumieją. Jednak tacy ludzie przydają się nie tylko w trudnych chwilach, lecz także w momentach radosnych, gdy niekoniecznie dzieje się coś nieprzyjemnego. Ludzka przyjaźń to cudowna sprawa, jednak skąd wiemy, że dana osoba jest naszym przyjacielem i że możemy jej ufać?

Zobacz też: Tiramisu w przyjaźni 


Będąc jeszcze w liceum, usłyszałam jak moja koleżanka tłumaczyła drugiej, że ma mnóstwo przyjaciółek i ciężko jej pogodzić je wszystkie, bo większość się wzajemnie nie lubi. Zapytałam ją wtedy którą z nich by wybrała, gdyby musiała wskazać jedną. Miałam na myśli tę, która jest jej najbliższa. Bardzo się zmieszała i nie do końca potrafiła mi odpowiedzieć.


Pamiętam, że zaczęłam się wtedy zastanawiać nad istotą przyjaźni. Zapytałam mamy, skąd mam wiedzieć, że to właśnie ta dziewczyna jest moją przyjaciółką. Uśmiechnęła się i odpowiedziała, że sama się przekonam, gdy ją znajdę. Z perspektywy czasu wiem, że jest kilka mocnych dowodów na to, że znalazłaś “tę jedyną”.


NIE WAŻNE ILE SIĘ NIE WIDZIAŁYŚCIE

Zawsze będziecie rozmawiać w ten sam sposób, bez skrępowania. Bo między Wami się nic nie zmieniło, nadal jesteście takie same (prawie).


ZAWSZE JEST WTEDY, GDY JEJ POTRZEBUJESZ

Nie ma opcji, żebyś płakała samotna bez niej. Jeśli nie może być z Tobą na miejscu, wyda fortunę na telefon, byle by tylko wesprzeć Cię w trudnej chwili.

Polecamy: Czy przyjaźń damsko-męska istnieje? 


ZAWSZE CIĘ POPRZE

Nawet wtedy, gdy nie do końca się z Tobą zgadza, staje za Tobą murem. Bo właśnie taka jest przyjaźń.


WRÓCISZ BEZPIECZNA DO DOMU Z IMPREZY Z NIĄ

Bo kiedy ona widzi, że Twoja głowa już nie może, przejmuje kontrolę. I dobrze wiesz, że Ty zrobisz dla niej to samo, w jej gorszym dniu, prawda?


NIE LUBICIE TYCH SAMYCH OSÓB

Nie musicie jakoś specjalnie tego omawiać. Tak po prostu jest. Co zrobić.

Zobacz też: "W moim śnie przyjaciółka chciała popełnić samobójstwo!"


ROZUMIECIE TE SAME ŻARTY

Jesteście zupełnie jak siostry pod względem humoru - śmiejecie się z tego samego, nawet jeśli w promilu kilku kilometrów nie ma trzeciej osoby, która by załapała Wasze poczucie humoru.


Źródło: Elitedaily.com

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Magda Zdanowska , Środa 08.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×