6 zdań, których mężczyźni nigdy nie chcą usłyszeć od kobiet

Są takie zwroty i zdania, których żaden mężczyzna nie chce słyszeć od swojej kobiety... Czego unikać? Zobaczcie.

szczęśliwy związek.jpg

6 zdań, których mężczyźni nigdy nie chcą usłyszeć od kobiet

Choć nam może się wydawać, że wcale nie powiedziałyśmy niczego, co mogłoby urazić naszego partnera, rzeczywistość może być inna.

Są bowiem takie słowa, które dla nas może nie znaczą wiele, ale mężczyźni zdecydowanie nie chcą ich od nas słyszeć... Oto one!

"mój były robił/mówił dokładnie to samo"

Nawet jeśli jest to w Twoim wyobrażeniu pochwała, to zdecydowanie Twój partner tak tego nie odbiera. Nikt nigdy i w niczym nie chce być porównywany do ex partnerów.

Nie ma znaczenia, czy chwalisz swojego obecnego mężczyznę porównując go do byłego, czy jedynie zauważasz ciekawą zależność. Jeśli więc nie chcesz zranić partnera, nigdy nie używaj takiego porównania. 

Zobacz też: POZNAJ LISTĘ NIETYPOWYCH RZECZY, KTÓRE MĘŻCZYŹNI LUBIĄ U KOBIET 

"Magda chce zerwać z jackiem, ale ciii... nie mów mu tego" 

To miłe, że chcesz się dzielić ze swoim partnerem tym co wiesz i masz do niego duże zaufanie, ale obarczanie go tajemnicą, która może być dla niego ciężarem nie jest niczym dobrym.

Mężczyźni nie lubią komplikowania sobie życia, a utrzymywanie w tajemnicy dodatkowych informacji, które tak naprawdę w ich życie nie wnoszą nic dobrego, ani nowego, bo bezpośrednio ich nie dotyczą, to nie jest to, czego chcą słuchać.

szczęśliwy związek.jpg

Pamiętaj, że mężczyźni inaczej odbierają świat

"Twoim zdaniem Ola jest ładna czy nie?"

To patowa sytuacja dla mężczyzny i bardzo niezręczne pytanie. Panowie wiedzą, że w takiej sytuacji nie ma dobrej odpowiedzi.

Jeśli Twój partner powie, że "nie", a Ty uważasz, że kobieta naprawdę jest ładna, on wie, że uznasz go za kłamcę i zaczniesz się zastanawiać, w jakich jeszcze kwestiach może Cię oszukiwać. Jeśli odpowie, że "tak", to z pewnością też nie będzie w dobrej sytuacji.

Uwierz, mężczyzna naprawdę nie chce słyszeć od Ciebie takich pytań.

Zobacz też: O CZYM MĘŻCZYZNOM BARDZO CIĘŻKO JEST MÓWIĆ GŁOŚNO? 

"NIeważne, wszystko w porządku"

Gdy Twój mężczyzna widzi, że przychodzisz zła, rzucasz wszystkim, nie masz ochoty z nim rozmawiać i wyraźnie coś się dzieje, a Ty odpowiadasz "nieważne", on czuje się zupełnie zdezorientowany...

Mężczyźni lubią otwarte karty. Jeśli jesteś na niego zła, czymś Cie uraził - powiedz mu to. Zdawkowe zbycie problemu słynnym "nieważne" niczego nie rozwiąże, a tylko nasili problem. Jeśli nie chcesz rozmawiać powiedz to i poproś, by w tym momencie nie pytał o więcej. Nie pozostawiaj go jednak w błędzie, że nic się nie dzieje.

 

"Kiedy będziemy małżeństwem/ będziemy mieć dzieci..."

To normalne, że myślisz i rozmawiasz z partnerem o przyszłości i nie ma w tym nic złego, ale ciągłe snucie planów o udanym małżeństwie i wieczne rozmowy o tym jak będzie wyglądała wasza wspólna przyszłość to nie jest coś o czym mężczyźni chcą w kółko słuchać.

Takie "napastowanie" może nawet mężczyznę odstraszyć i przerazić. Oczywiście on zapewne też myśli o waszej wspólnej przyszłości, ale nie trzeba od razu snuć dokładnych planów i sprowadzać do tego tematu każdą rozmowę.

Zobacz też: 7 ZNAKÓW NA TO, ŻE SPOTYKASZ SIĘ Z MĘŻCZYZNĄ, A NIE CHŁOPCEM 

"...ale na pewno wszystko w porządku?"

Mężczyźni to też ludzie i również mogą mieć zły dzień i nie mieć ochoty na rozmowę. To nie oznacza od razu, że dzieje się coś złego lub, że coś zrobiłaś nie tak.

Panowie nieco inaczej przeżywają problemy. Wolą sami przemyśleć jak go rozwiązać, w ciszy i spokoju, a kiedy już wymyślą, wtedy mogą się tym dzielić. Należy to uszanować i uwierzyć, że skoro partner mówi, że wszystko jest w porządku to tak właśnie jest i nie trzeba pytać go o to po raz dziesiąty, bo tego nie lubi żaden mężczyzna.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 13.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Hmm, kobieta ma się tłumaczyć przed mężczyzną co jest nie w porządku, ale faceta należy zostawić samemu sobie.
Dodano: 2015-06-10 22:37:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×