6 znaków na to, że Twój mężczyzna naprawdę Cię kocha

Jak rozpoznać, że mężczyzna jest z Tobą jedynie dlatego, że mu się podobasz, ale dlatego, że naprawdę Cię kocha?

6 znaków na to, że Twój mężczyzna naprawdę Cię kocha

6 znaków na to, że Twój mężczyzna naprawdę Cię kocha

Obawa przed tym, że ukochany zostawi swoją partnerkę dla młodszej, dla szczuplejszej, dla piękniejszej, to coś co wielu kobietom nie pozwala w pełni zaufać swojemu partnerowi. Jak poznać i utwierdzić się w tym, że mężczyźnie nie zależy na nas tylko ze względu na naszą urodę, ale dlatego, że po prostu nas kocha?

Najpierw lubi Ciebie, później dopiero patrzeć na Ciebie

Twoje piękno nie jest dla niego centrum i pierwszą najważniejszą wartością. Oczywiście podobasz mu się, uwielbia na Ciebie patrzeć, ale to co najbardziej w Tobie lubi to to jaką jesteś osobą. Nie jesteś w pierwszej kolejności obiektem jego pragnień, ale osobą, z którą chce rozmawiać i spędzać czas.

 

Jego oczy skupione są na Tobie

Nie szuka i nie rozgląda się za innymi kobietami. Oczywiście, docenia piękno, ale nie poszukuje go.  On już znalazł to czego szukał i znalazł to w Tobie. To nie Twoja uroda, a coś więcej. I dlatego nawet najpiękniejsza kobieta nie będzie w stanie go od Ciebie odciągnąć, bo w Tobie jest coś znacznie cenniejszego niż uroda.

Przyciągnął go Twój uśmiech nie Twoje zalotne spojrzenie

Uwieść mężczyznę jest łatwo, znacznie trudniej utrzymać dłuższą i owocną relację. Uśmiech to coś co mężczyźni kochają w kobietach, bo śmiejąc się szczerze jesteśmy naturalne i radosne. To właśnie przez uśmiech, nie przez zalotne i uwodzicielskie spojrzenia docieramy do ich serca. Jeśli Twój mężczyzna zakochał się w Twoim uśmiechu, żadne zalotne spojrzenie nie będzie w stanie go uwieść.

6 znaków na to, że Twój mężczyzna naprawdę Cię kocha

Dla niego liczy się czas, który wspólnie spędzacie, a nie to jak wyglądasz

Nie kwestionuje Twojego piękna

Nie mówi, że w danej sytuacji jesteś piękna, a w innej nie. Dla niego Twoje piękno jest czymś oczywistym i nie do zakwestionowania niezależnie od sytuacji. Oczywiście raz wyglądasz lepiej, raz trochę gorzej, ale zawsze jesteś piękna i to nie podlega dla niego dyskusji. Z biegiem lat Twoja twarz będzie inna, ale nigdy nie przestanie być piękna, choćby pokryły ją zmarszczki.

Nie zależy mu na pokazywaniu się z Tobą, ale na spędzaniu razem czasu

Jeżeli mężczyzna jest z kobietą dlatego, że jest ładna, chce się nią nieustannie chwalić. Wychodzi z nią, pokazuje się i to jest dla niego najważniejsze. Jeśli Twój partner naprawdę Cię kocha, nie będzie dla niego istotne gdzie idziecie, kto was zobaczy i czy dobrze wtedy wyglądasz. Nie ważne czy idziecie do kina, na spotkanie z przyjaciółmi, czy do restauracji, dla niego istotne jest po prostu to by spędzać czas właśnie z Tobą.

Ważne jest to co mówisz, nie to jak wyglądasz

Najważniejsze jest to co mówisz, a nie jak wyglądasz gdy to robisz. On czeka i pragnie przede wszystkim usłyszeć Cię, a nie tylko zobaczyć. Nie musi się z Tobą spotykać, by od razu poczuć się lepiej. Już sam Twój głos w słuchawce telefonu, to co mówisz i w jaki sposób to robisz może poprawić mu humor i sprawić, że dzień będzie wspaniały.

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 17.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
Wszytko się zgadza potwierdzam .
Dodano: 2017-11-23 05:30:35 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dokładnie... Głupoty.
Dodano: 2014-12-13 01:00:53 Zgłoś nadużycie
Anonim
debile
Dodano: 2014-12-10 16:06:10 Zgłoś nadużycie
Anonim
głupoty...
Dodano: 2014-12-02 20:38:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
co za farmazony,,,
Dodano: 2014-12-01 23:14:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×