7 oznak na to, że Twój były nie jest Ci jeszcze obojętny

Rozstanie to trudne doświadczenie. Niektórzy potrzebują więcej inni mniej czasu na to, by poukładać sobie życie na nowo. Myślisz, że masz to już za sobą? Sprawdź.

rozstanie.jpg

7 oznak tego, że nie Twój były nie jest Ci jeszcze obojętny

Często zdarza się, że po rozstaniu próbujemy sobie wmówić, że to wszystko jest już za nami. Taki proces wyparcia ma nam teoretycznie pomóc uporać się z odejściem bliskiej osoby. Są jednak pewne oznaki, które wyraźnie dają do zrozumienia, że były partner nie jest nam jeszcze całkowicie obojętny.

1. Wciąż myślisz o nim przez większość dni

Może Ci się wydawać, że Twój były partner już Cię nie interesuje, ale wciąż łapiesz się na tym, że podświadomie myślisz o nim przez dużą ilość czasu. Nie ważne czy są to wspomnienia dobre, czy wciąż masz do niego żal. Jest to znak na to, że wcale nie pogodziłaś się jeszcze z waszym rozstaniem.

Zobacz też: DO KOGO NAJCZĘŚCIEJ WYKONUJEMY PIERWSZY TELEFON ZARAZ PO ROZSTANIU? 

2. Interesuje Cię każdy i jednocześnie nikt

Po rozstaniu często zachłystujemy się w pewien sposób wolnością. Kiedy masz za sobą poważny związek i w końcu możesz znów umawiać się na randki i szybko chciałabyś zapełnić pustkę. Kiedy spotykasz kogoś miłego i atrakcyjnego od razu podświadomie liczysz na to, że wam się uda. Jednak kiedy zdajesz sobie sprawę, że spotkana osoba jest inna niż Twój były, nagle czujesz, że wcale nie jesteś gotowa na związek z kimś nowym.

rozstanie2.jpg

Na pogodzenie się z rozstaniem potrzebny jest czas

3. Przekonujesz się, że to już za Tobą

Jeśli co jakiś czas mówisz sobie "on nie jest mnie wart, nie byłabym z nim szczęśliwa", "dobrze, że tak się stało, życzę mu szczęścia" i jest to Twoja mantra, którą stale powtarzasz, to znak, że wcale nie jesteś z tym do końca pogodzona. Kiedy nadejdzie moment, że faktycznie będzie już ponad tym, nie będziesz musiała się do tego sama przekonywać. To po prostu się stanie.

Zobacz też: 5 SPOSOBÓW, ABY ZAPOMNIEĆ O SWOIM EKS 

5. Nadal jesteś zawsze gotowa, by mu pomóc 

Nie jesteście już razem i oboje dobrze o tym wiecie, ale kiedy on wysyła Ci sms o dość nietypowej, późnej porze z prośbą o pomoc nawet się nie zastanawiasz, tylko pędzisz na ratunek, mino tego, że on wcale nie zrobi tego samego dla Ciebie. To ewidentny dowód na to, że wcale nie jest Ci już obojętny.

 

6. Wciąż jest pierwszą osobą o której myślisz, gdy coś się dzieje

Kiedy w Twoim życiu dzieje się coś niezwykłego, on nadal jest pierwszą osobą, którą chcesz o tym poinformować. Nawet jeśli tego faktycznie nie zrobisz, to jest to oznaka tego, że w Twojej głowie Twój były partner jest nada jedną z najważniejszych dla Ciebie osób.

Zobacz też: JAK WYLECZYĆ ZŁAMANE SERCE? 

7. Kiedy ktoś opisuje ideał, w Twojej głowie pojawia się on

Nie raz z pewnością zdarzyło Ci się i zdarzy się rozmawiać o tym, jakie cechy według Ciebie ma idealny partner. Kiedy jednak powstaje taki temat, od razu w Twojej świadomości staje Twój były. Jeśli tak właśnie jest, masz niezbity dowód na to, że wcale nie pogodziłaś się jeszcze do końca z tym, że wasz związek się skończył.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 21.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×